Czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Pogotowie Reporterskie

Wspólne kontrole Policji i Sanepidu

Policjanci z łaskiej komendy wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łasku prowadzą wzmożone kontrole środków transportu publicznego. Funkcjonariusze sprawdzają czy przestrzegane są nakazy i zakazy. W trakcie działań mundurowi przypominają o zasadach bezpieczeństwa m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz ilości przewożonych osób.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku w dalszym ciągu podejmują działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Łasku dokonują kontroli środków transportu publicznego pod katem przestrzegania obowiązujących obostrzeń dot. zakrywania ust i nosa a także ilości przewożonych pasażerów. Tym razem skupiono się na kontroli autobusów komunikacji miejskiej i podróżujących nimi pasażerów.

Działania zostały podjęte w godzinach wzmożonego przemieszczania się osób transportem publicznym. Podczas kontroli nie ujawniono nieprawidłowości związanych z przestrzeganiem obostrzeń.

Przypominamy, że stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa związane z COVID-19 nie jest tylko obowiązkiem prawnym, ale także odpowiedzialnością za zdrowie własne i innych.

 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 6 ]
13:50, 23.09.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

elzbieta @ 16:43, 23.09.2020r. IP: *.*.210.37

Proponuję w końcu dać ludziom zwyczajnie,spokojnie żyć,bo durnota przekracza już wszelkie skale.Kawałek szmaty nie jest gwarancją sterylności.

Andrzej @ 18:03, 23.09.2020r. IP: *.*.195.4

A gdzie ty przeczytałaś, że to daje sterylność ???!!!

Państwo totalitarne w natarciu @ 21:11, 23.09.2020r. IP: *

Tu będą ściagać szarych obywateli za maseczki a Sasin na polecenie Morawieckiego wywalił
70 000 000 zł w błoto i jest bezkarny. Chory kraj

ŚWIRUS @ 11:01, 24.09.2020r. IP: *.*.155.36

Andrzej @ 18:03, 23.09.2020r.
NASTEPNY TĘPOL WIERZĄCY W SRANDEMIĘ. TERAZ WSZYSTKIE NIEDORÓBY TŁUMACZY SIE WIRUSEM I SRANDEMIĄ.TERROR MEDIALNY TRWA W NAJLEPSZE.

Jaki[ś] @ 14:59, 24.09.2020r. IP: *.*.186.13

Świrus, myślę, że twoją tępotę i chamstwo też można wytłumaczyć wirusem.

Claudia Klein @ 16:39, 26.09.2020r. IP: *.*.24.54

Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Zapewniamy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |.

Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez: https://spotlightglobalfin.wix site.com/financial

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET