Wtorek, 20 października 2020 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Karta rowerowa zdobyta

Przedstawiciel WORD Sieradz wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łasku, spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Buczku, aby przeprowadzić egzamin na kartę rowerową. Pandemia koronawirusa zasiała dozę niepewności wśród uczniów, czy odbędzie się długo wyczekiwany przez nich egzamin na kartę rowerową. 13 października 2020 r. przedstawiciel WORD Sieradz wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łasku sprawdzili umiejętności młodzieży, niezbędnej dla bezpieczeństwa w ruchu ulicznym.

Do egzaminu na kartę rowerową przystąpiło 21 uczniów Szkoły Podstawowej w Buczku. Uczniowie pokonywali jednośladem tor, na podstawie wcześniej zdobytej wiedzy teoretycznej. Do najważniejszych umiejetności, które zasługiwały na uwagę fachowców z dziedziny ruchu drogowego, było upewnienie się przez egzaminowanych o możliwości jazdy, stosowaniu się do znaków drogowych a także sprawne reagowanie, zatrzymanie pojazdu w wyznaczonym miejscu.

Na zakończenie egzaminu wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe ufundowane przez WORD w Sieradzu.

 

Gratulujemy zdobycia upragnionej karty rowerowej. Przypominamy o właściwym korzystaniu z dróg a także dbaniu o prawidłowe wyposażenie rowerów.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
12:40, 14.10.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET