Wtorek, 20 października 2020 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pogotowie Reporterskie

Nagrody na dzień nauczyciela 2020

(fot. Nasze Miasto)

W środę (14 października) Dzień Edukacji Narodowej, zwany też Dniem Nauczyciela. Z tej okazji samorządy prowadzące szkoły przyznają nagrody finansowe ich pracownikom i dyrektorom. Ale w 2020 r. nie wszystkie – zrezygnowały z tego władze Tomaszowa Mazowieckiego, powołując się na trudną sytuację ekonomiczną tego miasta. Związek Nauczycielstwa Polskiego zapowiada interwencję w tej sprawie, ponieważ – jak przypomina Marek Ćwiek, prezes Okręgu Łódzkiego ZNP – prawo wymaga, aby samorządy rezerwowały pewną pulę pieniędzy w związku z nagrodami na Dzień Nauczyciela.

W Łodzi jest nagroda dla nauczyciela w wysokości nawet 10 tys. zł
W 2020 r. największa stawka samorządowej nagrody będzie wręczona w Łodzi. To 10 tys. zł (kwoty w artykule podajemy brutto), czyli wyróżnienie pierwszego stopnia prezydent miasta. 10 tys. zł otrzyma jedna osoba. Natomiast 118 pracowników łódzkich szkół i innych placówek oświatowych otrzyma nagrody drugiego stopnia w wysokości 8 tys. zł.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 0 ]
15:40, 14.10.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET