Wtorek, 20 października 2020 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pogotowie Reporterskie

10 miejsc, w których możesz złapać koronawirusa

(fot. Nasze Miasto)

 

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? To pytanie nabiera znaczenia teraz, gdy odmrażana jest gospodarka, a my coraz częściej wychodzimy z domu do ludzi.  Okazuje się, że nie wszystkie miejsca są jednakowo groźne.

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 2 ]
10:40, 15.10.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jan @ 11:39, 15.10.2020r. IP: *.*.168.75

Dalsze bicie piany, wystarczy przejść się do np. Kauflanda czy inny sklepów i widać jak niektórzy noszą maseczki (pod nosem). Dzisiaj na targowisku jeszcze lepiej bo dużo osób w ogóle nic nie nosiło, ale jak policji brak to ciułają dusza....

doŻANA @ 15:35, 15.10.2020r. IP: *.*.2.90

Kilkakrotne używanie maseczki mija się z celem. Zbiera się na niej wszystko, czego nie chcielibyśmy przenosić z powietrza do domu i zdejmując ją z twarzy, nie wolno dotykać rękami powierzchni filtrującej, a to wcale nie jest łatwe. Utrzymanie maski przez dłuższy czas w dobrym stanie jest sporym wyzwaniem (wilgotnieje, przez co jej skuteczność dodatkowo słabnie), nie powinna być luźno założona na nos. Aby maski dawały ochronę, każdy, kto wychodzi z domu, musiałby mieć codziennie zapas kilku.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET