Wtorek, 20 października 2020 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. GOZ wstrzymuje bezpośrednią obsługę pacjentów

Od 16 października 2020 r. Gminny Ośrodek Zdrowia w Sędziejowicach wstrzymuje bezpośrednią obsługę pacjentów. Z uwagi na wciąż pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz kwarantannę jednego z pracowników, Gminny Ośrodek Zdrowia w Sędziejowicach zaostrza wytyczne dotyczące pacjentów korzystających z przychodni.

Od dziś do odwołania konsultacje lekarskie odbywają się wyłącznie za pośrednictwem środków komunikacji telefonicznej TELEPORADY tel. 43 677 10 10 lub e-mail: gozsedziejowice@wp.pl

Dotyczy to również filii Ośrodka w Marzeninie.

Tylko pacjenci z pilnymi przypadkami będą umawiani na wizytę w przychodni.

 

Źródło: Gmina Sędziejowice

Skomentuj [ 7 ]
19:30, 17.10.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janek @ 20:43, 17.10.2020r. IP: *.*.132.3

... i się k.... zaczyna

info @ 05:59, 18.10.2020r. IP: *.*.2.65Zanim przystąpisz do czytania poniższego artykułu, zapoznaj się z poniższym tweetem dla własnego bezpieczeństwa, w dobie szalejącego na całym świecie wirusa i pandemii psychozy. W najbliższym czasie opublikuję post odnoszący się do informacji podanej przez TVP Info.


Najprawdopodobniej przetłumaczony przeze mnie artykuł wywołał potrzebę interwencji TVP Info. Dzięki Bogu rządzą nami troskliwi socjaliści.
Nie, WHO nie przyznało, że COVID-19 nie jest groźniejszy od zwykłej grypy.

Niedługo potem w sukurs ruszyła strona fakenews.pl

Ostatecznie wpis został znokautowany przez NIEZALEŻNYCH weryfikatorów Facebooka.

Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badań) mówimy od miesięcy koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.

Najwyższe kierownictwo WHO ogłosiło to podczas specjalnej sesji 34-osobowego zarządu WHO w poniedziałek 5 października. Wydaje się, że nikt po prostu tego nie rozumie. W rzeczywistości wydawało się, że sami nie do końca to rozumieli.

Podczas sesji dr Michael Ryan, szef WHO ds. sytuacji kryzysowych ujawnił, że ich zdaniem około 10% świata zostało zakażonych Sars-Cov-2. To ich najlepsze oszacowanie i ogromny wzrost w stosunku do liczby oficjalnie wykrytych przypadków (około 35 milionów).

Dr Margaret Harris rzeczniczka WHO, potwierdziła później tą liczbę stwierdzając, że została oparta na średnich wynikach wszystkich szeroko zakrojonych badań seroprewalencji przeprowadzonych na całym świecie.

Pomimo, iż WHO próbowała uznać tą informację za coś złego, dr Ryan powiedział nawet, że oznacza to, iż ogromna większość świata jest zagrożona. To właściwie dobra wiadomość. I ponownie potwierdził, że wirus nie jest tak śmiertelny, jak wszyscy przewidywali.

Światowa populacja liczy około 7,8 miliarda ludzi, zatem jeśli zakażonych zostało 10%, daje to liczbę 780 milionów przypadków. Globalna liczba ofiar śmiertelnych obecnie przypisywanych infekcjom Sars-Cov-2 wynosi 1 061 539. Oznacza to śmiertelność infekcji (IFR) na poziomie około 0,14%, co jest porównywalne z sezonową grypą oraz przewidywaniami wielu ekspertów z całego świata.

Współczynnik 0,14%, oznacza poziom ponad 24 razy NIŻSZY, niż prowizoryczna wartość WHO wynosząca 3,4% w marcu. Liczba ta została wykorzystana w modelach, które były wykorzystywane do uzasadnienia Lockdownów i innych drakońskich obostrzeń. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zawyżone zgłaszanie rzekomych zgonów Covid, współczynnik IFR jest prawdopodobnie nawet niższy niż 0,14% i może wykazać, że Covid jest znacznie mniej niebezpieczny niż grypa.

Żadne z mediów głównego nurtu nie zauważyło tego faktu. Pomimo, iż wiele mediów donosiło o słowach dr Ryana, wszystkie starały się, aby informacja ta była przekazana w sposób przerażający i szerzący jeszcze więcej paniki.

Najwyraźniej media, ani WHO nie byli w stanie wykonać prostych działań matematycznych, które pokazuje nam, że jest to dobra wiadomość, oraz, że sceptycy Covid przez cały czas mieli rację.

Sibaladabarymcymcym @ 07:28, 18.10.2020r. IP: *.*.40.225

W każdym bądź razie... maseczka na twarz, a najlepiej DDM - Dezynfekcja, Dystans, Maseczka, bo będąc zakażonym możesz zarażać matkę/ojca/babcię/dziadka/żonę/dzieci nawet na 3 dni przed wystąpieniem objawów i... może się okazać, że Wigilia 2019 roku była ostatnią Waszą wspólną Wigilią.

opryszczka @ 10:00, 18.10.2020r. IP: *.*.55.87

Sibaladabarymcymcym @ 07:28, 18.10.2020r.
a debil non-stop swoje. A nos sobie te swoje brudne maseczki, bo nie sadze ,ze zmieniasz co 20 min. Bedziesz zdrowszy. A jak nie masz odporności to i w kagańcu zejdziesz przed swietami.

Sibaladabarymcymcym @ 10:25, 18.10.2020r. IP: *.*.40.225

Idioci-egoiści spod znaku - Wirusa ni ma, blekoczą od świtu do nocy, że maseczki szkodzą, że grzybica płuc, że opryscki, że w ogóle tragedia, czyli gdyby te ich debilizmy były prawdziwe, to w żadnym kraju na świecie każdy chirurg, pracujący po kilka godzin dziennie w maseczce, powinien być zagrzybiony a pewnie nawet połowa z nich byłaby już w grobie. To samo z pielęgniarkami instrumentariuszkami, z anestezjologami. Dobrze wiemy, że rak nie jest.

Od dziesiątek lat na każdych zdjęciach czy filmach z ulic Japonii widzimy tysiące Japończyków noszących maseczki, czyli wg ciemniaków spod hasła - wirusa ni ma, większa część z nich powinna być strzępami, wrakami ludzkimi, a Japończykom nic nie jest, ba to jest naród i najdłuższej przeciętnej długości życia! Gdzie Naszym Patriotycznym Husarzom do Japończyków? Nasi husarze w wyniku pijaństwa, gigantycznego nikotynizmu, smogu, także w wyniku wypadków drogowych a teraz nie noszenia maseczek w czasie pandemii odchodzą z tego świata zazwyczaj tuż po 50-ce, a w tym czasie Japończycy w maseczkach dociągają 100 w coraz większej liczbie.

Ps. - opryscka, a wisz że was guru, was ajdol, tyn łod nobela mówił że ma kontakty z pozaziemsko cywilizacjo poprzez szopa pracza?

c. d. Sibaladabarymcymcym @ 10:27, 18.10.2020r. IP: *.*.40.225

Zamiast "w żadnym kraju na świecie każdy..." powinno być "w każdym kraju na świecie każdy ..."

doIDIOY @ 14:52, 18.10.2020r. IP: *.*.2.95

c. d. Sibaladabarymcymcym @ 10:27, 18.10.2020r.
Ale debil. WAŁESA zostanie w historii na zawsze a o twoim małym dyktatorku kaczynskim za pare lat nikt nie bedzie wiedział.

Sibaladabarymcymcym a wis ze was guru, was ajdol, tyn łod srebrnej mówił że ma kontakty z pozaziemsko cywilizacjo poprzez szopa pracza?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET