Wtorek, 1 grudnia 2020 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Pogotowie Reporterskie

Łask. Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli...

 

 

 

 

Mariusz Szewczyk, lat 48.

Zmarł 21 października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 23 października o godzinie 13:00 w Kościele Parafialnym pod. wezw. Św. Antoniego w Zduńskiej Woli.

 

Ryszard Kozłowski, lat 70.

Zmarł 20 października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 23 października o godzinie 11:30 w Kaplicy Cmentarnej w Łasku.

 

Genowefa Łaguniak, lat 83.

Zmarła 22 października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 24 października o godzinie 12:00 w Kościele Parafialnym p.w. Wniebowzięcia N.M.P. w Kolumnie.

 

Janina Fraszka, lat 94.

Zmarła 11 października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 24 października o godzinie 12:00 w Kościele w Marzeninie.

 

Rafał Orlewski, lat 86.

Zmarł 17 października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 29 października o godzinie 10:30 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 

 

W serwisie "LaskOnline.pl" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "Kontakt".

Skomentuj [ 0 ]
19:23, 22.10.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET