Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Pogotowie Reporterskie

Babciu, Dziadku, Seniorze! - jesteście dla nas bardzo ważni

Każdego roku miesiące październik i listopad dedykowane są Seniorom. Na arenie międzynarodowej 1 października obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października - jako Europejski Dzień Seniora oraz 14 listopada - jako Ogólnopolski Dzień Seniora. Wszystkie realizowane wydarzenia mają na celu uświadomienie, jak wielką wartością są Seniorzy dla społeczeństwa i drogowskazem dla młodzieży. Doceniamy ich mądrość, dojrzałość i doświadczenie życiowe, będące przykładem dla młodego pokolenia.

W trosce o osoby starsze w tym szczególnym czasie dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć ich opieką i wsparciem, zapewniając poczucie bezpieczeństwa.
Pomimo nieustannych apeli policjantów, nadal zdarzają się przypadki, gdzie pokrzywdzeni zmanipulowani przez oszustów, nierzadko przekazują im dorobek swojego życia. Przestępcy wymyślają coraz bardziej wymyślne fortele po to, aby wprowadzić w błąd starsze osoby. Wykorzystują ufność pokrzywdzonych i w rozmowach telefonicznych podszywają się pod różne osoby tylko po to, żeby nakłonić je do przekazania pieniędzy.

 

Skomentuj [ 0 ]
14:45, 19.11.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET