Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Pogotowie Reporterskie

20 listopada. 19 nowych w łaskim i 1472 w łódzkim

 

W województwie łódzkim są 1472 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 617 osób wyzdrowiało. Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim: • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 55809

• Liczba osób aktualnie zakażonych: 31317
• Liczba osób objętych kwarantanną: 24907
• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 903
• Liczba osób, które wyzdrowiały: 23785
• Liczba osób, które zmarły: 707
Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3317
Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 55809. 

 

 

W powiecie łaskim w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano 19 nowych przypadków zakażeń. Ogólnie jest 535 ozdrowieńców. Aktualnie jest 253 osoby chore, 6 osób objętych nadzorem epidemiologicznym i  454 osoby w kwarantannie.

 


z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 57- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 58 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieruszowie.Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 66 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu "Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 67 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSSM im. J.Strusia w Poznaniu.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 69 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

- 73 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 76 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 76 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

- 79 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 80 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 81 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Sieradzu.Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 83 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 84 - letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

- 88 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu "Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 91 - letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

- 95 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.


- 42 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 52 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 59 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Wieluniu. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Opocznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Przysusze. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.N.Barlickiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 86 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 92 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zduńskiej Woli. Pacjent pochodził z powiatu sieradzkiego.

- 94 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

Skomentuj [ 0 ]
14:25, 20.11.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET