Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Pogotowie Reporterskie

Młody talent muzyczny

Na kanale Youtube pojawiła się niedawno nowa piosenka w wykonaniu niespełna 16 letniej wokalistki Natalii BAkalarz z okolic Łasku. To pierwszy autorski utwór w rytmach latino dance/ hip hop w języku hiszpańskim, po uprzedniej serii coverów w tym utworu „You say" Lauren Daigle. Jej zainteresowania krążą wokół muzyki progresywnej, elektronicznej (m.in. Shingo Nakamura z Japonii), hip – hop-u oraz rapu. Stąd też współpraca z Antonim Siejką, łódzkim muzykiem, który tworzy „podkłady" m.in. dla raperów i pabianiczaninem Bartkiem Hile, jednym z nich. Pierwsze publiczne występy to jednak te w chórach, np. Teatru Wielkiego w Łodzi i domów kultury. Nie byłoby ich, gdyby nie duży nakład pracy.

– Na razie śpiewam piosenki w większości innych znanych wykonawców, ale myślę, że to się niedługo zmieni i skoncentruję siły na własnych, autorskich. Tym bardziej, że mam silne wsparcie w tym, co robię – bardzo pomaga mi tata, zresztą z zamiłowania też muzyk – mówi Natalia.

 


– Natalia cały czas ćwiczy głos pod okiem instruktorów. Przyznają, że panuje nad nim i że osiągnęła już wysoki pułap – nie kryje dumny Piotr Bakalarz, ojciec 16-latki. – Teraz wspólnie pracujemy nad kolejnym muzycznym hitem dance, do którego ja piszę tekst – tym razem po polsku.

– Piosenki, które śpiewam są pozytywne i kierowane do wszystkich. Chciałabym, aby to grono słuchaczy z czasem było coraz większe – dodaje Natalia BAkalarz. Poniżej linki do utowrów młodej artystki


https://www.youtube.com/watch?v=YxcefGMgEm4

https://www.youtube.com/watch?v=ZPCzYXBqo0Q

Skomentuj [ 2 ]
19:15, 21.11.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Monika @ 19:38, 21.11.2020r. IP: *.*.197.194

Fajnie się słucha i dobrze że zróżnicowany repertuar.

Patryk @ 19:46, 21.11.2020r. IP: *.*.140.54

Gdzie można obejrzeć na żywo?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET