Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Potrzebna pomoc dla Natalki z Buczku

Natalia to młoda, zdolna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna, która uwielbia góry, snowboard i jazdę na motocyklu. Oprócz tego jest wspaniałą córką, siostrą, ciocią, dziewczyną i przyjaciółką , na którą zawsze można liczyć. Jeździ na motocyklu już parę ładnych lat i nie jednego chłopaka potrafi wyprzedzić na torze. Wyróżnia ją waleczność i pracowitość, które przekładają się na liczne puchary i zdobyte Mistrzostwa Polski w Super Enduro. Natalia nie raz pokazała jak piękne i dobre ma serce.

Zorganizowała zbiórkę dla dzieci z  Fundacji Gajusz, brała udział w wielu charytatywnych zawodach.

 

Empatii musiała nauczyć się od rodziców, którzy są głównymi sponsorami Gminnego Klubu Motorowego Buczek i dbają o rozwijanie pasji wśród młodych zawodników. 

Natalia w niedzielę 6 grudnia pojechała na trening ze znajomymi na tor motocrossowy. Jedna sekunda, niefortunny wypadek i Natalia doznała urazu kręgosłupa. Obecnie przebywa w szpitalu gdzie przeszła już dwie operacje. Nie wiemy jeszcze dokładnie co dalej, ale już wiemy, że będzie potrzebna rehabilitacja. 

Dlatego organizujemy tę zbiórkę, aby odwdzięczyć się Natalii i jej rodzicom za to co zawsze robią dla najbliższych, społeczności i najbardziej potrzebujących. 

O stanie zdrowia Natalii będziemy na bieżąco informować. Na chwile obecną mamy od niej informacje ze szpitala, że jest dobrej myśli i szykuje się na walkę o jak najszybszy powrót do zdrowia.

Za każdą wpłatę w imieniu Natalii, jej rodziców i swoim dziękujemy!


Rodzina, Chłopak i Przyjaciele

Natalia Krakowska #349 | Facebook

 

Link do zbiórki 

Skomentuj [ 0 ]
15:10, 10.12.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET