Wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Pogotowie Reporterskie

Etap odpowiedzialności przedłużony do 31 stycznia

Od 18 stycznia utrzymano wszystkie dotychczasowe obostrzenia, oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach 1-3 - poinformował wczoraj na konferencji prasowej szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. Powrót najmłodszych uczniów do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym, który wspólnie opracowało Ministerstwo Edukacji i Nauki , Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny

Znajdują się w nich zasady organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.
  - Ponowne uruchomienie nauczania stacjonarnego dla klas 1-3 jest decyzją bardzo ważną, bo nauczanie zdalne w najmłodszych grupach jest najmniej efektywne oraz najbardziej uciążliwe dla uczniów, nauczycieli i rodziców - podkreślił minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
  Pozostałe restrykcje społeczne, które obecnie obowiązują, zostają utrzymane co najmniej do  31  stycznia.

 

Źródło: gov.pl

Skomentuj [ 2 ]
15:35, 12.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 18:06, 12.01.2021r. IP: *.*.214.243

Rząd pod sąd! Otworzyć gospodarkę.

Ewa @ 18:49, 15.01.2021r. IP: *.*.7.36

Zmierz gorączkę albo się wyprowadź Niemcy Szwecja Francja czekają na ciebie i dają ci pełnię praw do siedzenia w domu a we Włoszech sobie nawet nie pojeźdzsz wszędzie

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET