Piątek, 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pogotowie Reporterskie

Oszustwa „na pracownika ZUS” (video)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych apeluje do mieszkańców całego województwa o ostrożność. W Łodzi oszust podawał się za pracownika ZUS-u i próbował wyłudzić dane osobowe emerytów. Apelujemy o zachowanie czujności, ponieważ tego typu oszustwa zdarzają się zarówno w naszym regionie, jak i na terenie całej Polski. O tym konkretnym przypadku opowiada regionalny rzecznik prasowy ZUS, Monika Kiełczyńska. 

Materiał filmowy 8TVR

Skomentuj [ 4 ]
13:45, 14.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 22:09, 14.01.2021r. IP: *.*.114.140

Ja znam oszystwo na PiS. Najpierw obiecywali wiele, a po dojściu do władzy nie zrobili rzetelnie żadnej reformy, a to co zrobili to tylko po to żeby przejąć całość władzy. Wciąż podnoszą i wprowadzają nowe podatki kłamiąc że to nie podatki.

***** *** @ 04:05, 15.01.2021r. IP: *.*.126.100

***** ***

EDW @ 10:30, 15.01.2021r. IP: *.*.105.248

Każdy kto prowadzi firmę wie, że oszustwo "na pracownika ZUS" trwa od lat. Zawiesiłem działalność, bo zjadały mnie opłaty. Obecnie składka na ZUS od firmy jednoosobowej to 1400zł!!!! To jest właśnie to oszustwo.

lelek @ 14:41, 15.01.2021r. IP: *

NIE MA ŻADNEJ PANDEMII
do tej pory nie wyizolowano wirusa
TESTY PCR SĄ W 97% FŁSZYWE
wykrywają na konto wirusa cwelebryty: gronkowce (ma go ok 70% ludzi), paciorkowce, helicobacter (około 50% ludzi), wszystkie stany zapalne, które przeszliście w ciągu osztatnich 3 miesięcy i wszystkie inne koronawirusy.
SZCZEPIONKI MAJĄ NAS WYBIĆ
Jakim bezmózgiem trzeba być, żeby dać sobie wstrzyknąć, coś za co nie bierze odpowiedzialności producent, nierząd, medycy i sanepid. Niewielka część z nas umrze po pierwszej dawce (starsze, schorowane osoby) reszta po kilku, kilkunastu latach, na różnego rodzaju choroby neurologiczne i raki, a po drodze straci płodność. Poszukajcie na niezależnych portalach skład i działanie śmiercionki, która jest tak naprawdę eksperymentem genetycznym wytwarzanym z abortowanych płodów (abortuje się przedewszystkim chore płody). Nie mają prawa nam jej wmuszać, tak samo jak nie mają prawa wprowadzać lockdownów, noszenia maseczeki i pozostałych obostrzeń. Wszystko robią na kartę rowerową, żeby w razie czego wymigać się od odpowiedzialnośći.
NIERZĄD DOBRZE WIE CO ROBI
Wykonują polecenia finansowych elit, które przy pomocy plandemii (dla tych którzy przeżyją wyszczepienie) zrobią z nas kogoś więcej niż niewolników. Poszukajcie w internecie takie tematy jak: Agenda 2030-plan ONZ, plan rockefelera itp.. Szukajcie na ten temat filmów na cda i BitChute oraz na innych niezależnych witrynach.
MYŚL SAMODZIELNIE WYŁĄCZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET