Piątek, 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pogotowie Reporterskie

Łączą siły i otwieraja restauracje, kluby i siłownie (mapa)

Rząd podjął decyzję o przedłużeniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa do 31 stycznia. Kolejni przedsiębiorcy z branży gastronomicznej i rozrywkowej zapowiadają w ramach buntu otwarcie od 18 stycznia swoich lokali. "Lawina rusza" - czytamy w poście opublikowanym na profilu #otwieraMY na Twitterze. Przedsiębiorcy z branży gastronomicznej, rozrywkowej, ale także turystycznej postanowili połączyć siły i wspólnie przeciwstawić się pogrążającym ich decyzjom rządu. W mediach społecznościowych pojawiła się kilka dni temu akcja otagowana hasłem #otwieraMY.

Akcja jest, jak czytamy na jej oficjalnym profilu na Twitterze, "oddolną inicjatywą Polaków, będącą odpowiedzią na kryzys wywołany przez polityków - wirusa o wiele bardziej groźnego i zabójczego niż SARS-Cov-2". Do zintegrowanego wydarzenia dołącza coraz więcej przedsiębiorców. Otwierają się restauracje, pensjonaty, kluby, lodowiska. Miejsc jest coraz więcej.

mapa

 

Jeśli otwierasz biznes w pełnym zakresie działalności lub chcesz wyjść z podziemia i ogłosić, że działasz na pełnych obrotach szerszemu spektrum klientów – ogłoś to na naszej INTERAKTYWNEGO MAPIE WOLNEGO BIZNESU!

Napisz do nas mejla otwieramy@newsmap.pl, lub skorzystaj z poniższego formularza, a umieścimy Twój biznes bezpłatnie na naszej mapie. Umieszczamy tylko usługodawców, którzy działają w pełnym zakresie działalności, czyli tak jak przed lockdownem.

W treści wiadomości podaj:

nazwę firmy
adres
link do postu na FB lub strony www na której informujesz o swoim ponownym otwarciu, po przerwie wymuszonej bezprawnym lockdownem
nr tel (opcjonalnie)
Facebook (opcjonalnie)
strona www (opcjonalnie)

 

Zgodnie z Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 27 października 2020 r. II SA/Op 219/20 bez wprowadzenia stanu klęski żywiołowej rząd nie może zakazać określonych zakresów działalności. Tak więc zakaz prowadzenia dzielności dyktowany aktami wykonawczymi Ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi jest bezprawny. Także stosowane ograniczenia, o których mowa w art. 22 Konstytucji RP, nie mają prawidłowej podstawy prawnej, gdyż upoważnienie ustawowe nie zawiera jakichkolwiek wytycznych do wydawanych aktów wykonawczych, co jest sprzeczne z art. 92 Konstytucji RP.

Tym samym żaden mandat wystawiony przez policję oraz sanepidowska kara administracyjna nie ma prawa dojść ostatecznie do skutku. Wobec powyższych faktów prawnych popartych przez wyrok WSA w Opolu, czas zakończyć gospodarczy lockdown.

W razie kontroli przez służby policyjne i administrację publiczną polecamy kontakt z kancelarią legaartis.pl

 

źródło: newsmap.pl/biznes

Skomentuj [ 9 ]
09:25, 15.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

EDW @ 10:28, 15.01.2021r. IP: *.*.105.248

Czas najwyższy. Niech rozpocznie się bunt. Mam nadzieję, że nasze restauracje też zostaną otwarte jak najszybciej. Jak ktoś się boi, to niech nie chodzi. I najważniejsze, należy pamiętać o tych, którzy ten los zgotowali przedsiębiorcom. ***** ***

Kleofas @ 11:21, 15.01.2021r. IP: *.*.99.212

Te działania to woda na mlyn ruski-niemieckiej propagandy ze Polacy nie nadają się do tego żeby posiadać własne państwo. Anarchia powinna być karana jak w każdym normalnym kraju. Najbardziej zenujace jest to że rzekomi zatroskani o Polaków politycy sami nawołują do działań antyrzadowych czyli antypaństwowych.

elzbieta @ 11:37, 15.01.2021r. IP: *.*.8.19

Oby skończył się ten czas gnębienia ludzi,którzy chcą pracować i dać wytchnienie innym.Czas najwyższy się obudzić i walczyć o swoje.Miła kawka,przy dobrym ciastku, w gronie przyjaciół w naszym Retro,na pewno służy ku zdrowotności.Pozdrawiam wszystkich,którzy wrócą do pracy.

lelek @ 14:38, 15.01.2021r. IP: *

NIE MA ŻADNEJ PANDEMII
do tej pory nie wyizolowano wirusa
TESTY PCR SĄ W 97% FŁSZYWE
wykrywają na konto wirusa cwelebryty: gronkowce (ma go ok 70% ludzi), paciorkowce, helicobacter (około 50% ludzi), wszystkie stany zapalne, które przeszliście w ciągu osztatnich 3 miesięcy i wszystkie inne koronawirusy.
SZCZEPIONKI MAJĄ NAS WYBIĆ
Jakim bezmózgiem trzeba być, żeby dać sobie wstrzyknąć, coś za co nie bierze odpowiedzialności producent, nierząd, medycy i sanepid. Niewielka część z nas umrze po pierwszej dawce (starsze, schorowane osoby) reszta po kilku, kilkunastu latach, na różnego rodzaju choroby neurologiczne i raki, a po drodze straci płodność. Poszukajcie na niezależnych portalach skład i działanie śmiercionki, która jest tak naprawdę eksperymentem genetycznym wytwarzanym z abortowanych płodów (abortuje się przedewszystkim chore płody). Nie mają prawa nam jej wmuszać, tak samo jak nie mają prawa wprowadzać lockdownów, noszenia maseczeki i pozostałych obostrzeń. Wszystko robią na kartę rowerową, żeby w razie czego wymigać się od odpowiedzialnośći.
NIERZĄD DOBRZE WIE CO ROBI
Wykonują polecenia finansowych elit, które przy pomocy plandemii (dla tych którzy przeżyją wyszczepienie) zrobią z nas kogoś więcej niż niewolników. Poszukajcie w internecie takie tematy jak: Agenda 2030-plan ONZ, plan rockefelera itp.. Szukajcie na ten temat filmów na cda i BitChute oraz na innych niezależnych witrynach.
MYŚL SAMODZIELNIE WYŁĄCZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU

Do edw Elżbieta i srelek @ 18:57, 15.01.2021r. IP: *.*.7.36

W ramach relaksu polecam pałkę i pukanie we własne głowy. Istnieje wtedy możliwość że rozum powróci

Piotr @ 00:05, 16.01.2021r. IP: *.*.211.116

Wreszcie. Dość tego kłamstwa. Tylko polityczny funkcjonariusz PiS moze popierać ograniczenia i niszczenie naszej gospodarki. Rząd nie daje nic, a niszczy wszystko! Oby odszedł jak najszybciej bo to chyba jedyna szansa na powrót normalności.

marek @ 11:22, 16.01.2021r. IP: *

chcesz wiedzieć więcej na ten temat? wpisz na yt i zobacz film pt.:
"Z CichaPęk 7 - 15.01.2021 Marcin Osadowski, Wojciech Olszański Jabłonowski."
i podaj dalej

ja @ 18:59, 16.01.2021r. IP: *

lelek, ty g..pi ku.a.ie. życzę ci abyś na własnej skórze dotkliwie się przekonał o tym, że covid istnieje i walczył o każdy oddech tak ze dwa tygodnie aż w męczarniach padniesz jak mucha.

Elzbieta @ 22:23, 16.01.2021r. IP: *.*.70.168

Co niektorym warto pałką nie tylko sie puknąć,ale walnąć centralnie. Covid istnial,istnieje i bedzie istnial. Atakuje z duza sila,ale im wytrzymalsze wrota,tym ten atak mniej skuteczny. Moze warto zainwestowac w rozum,a nie tylko słuchac tv.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET