Piątek, 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pogotowie Reporterskie

Bezpieczne Ferie 2021 - policjantka z wizytą w Bibliotece

W tym roku ferie zimowe wyglądają inaczej niż dotychczas z uwagi na panującą pandemię. Wyjątkowo dla wszystkich województw odbywają się w jednym terminie, tj. 4–17 stycznia 2021 roku. W czasie ferii należy pamiętać o wielu niebezpieczeństwach, które mogą zagrażać najmłodszym, którzy korzystają z przerwy w szkolnych zajęciach. Podczas zorganizowanych w Bibliotece Publicznej w Łasku półkolonii dla dzieci, policjantka z łaskiej komendy przypomniała o kilku najważniejszych zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

 Oczywiście wszystko odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Policjantka zajmująca się zagadnieniami profilaktyki społecznej w czwartek, 14 stycznia 2021 roku odwiedziła dzieci, które uczestniczą w półkoloniach "Biblioferie 2021" organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Łasku. Podczas spotkania funkcjonariuszka przekazała m.in. wskazówki, jak bezpiecznie spędzać wolny czas podczas ferii zimowych, jakie miejsca wybierać do zabaw na śniegu, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, a także uświadamiała jak istotne jest noszenie odblasków.

Uczestnicy spotkania zostali także zapoznani z zasadami konkursu plastyczno-filmowego na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od policjantki upominki, tematyczne ulotki oraz odblaski.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 2 ]
08:40, 16.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

xxxxx @ 05:30, 17.01.2021r. IP: *.*.154.105

Ipo co tym dzieciom te kagance, cherbate czy ciastka tez łykają w maskach,a ta fajna policjantka tęż nie chce dwóch masek mieć? Domyslam sie ,że do foty te maski bo jezeli nie to kabaret.

Dariusz @ 10:19, 17.01.2021r. IP: *.*.83.42

cherbatę to już koniecznie w masce, ale herbatę można bez maski

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET