Piątek, 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pogotowie Reporterskie

Zaplanujmy wspólnie transport w regionie

Cały transport pasażerski w regionie - siatka linii kolejowych i autobusowych - opiera się na Planie Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego. Żeby dokument spełniał oczekiwania mieszkańców potrzebna jest współpraca przy jego opracowaniu. W związku z tym, planując aktualizację obowiązującego dokumentu, Departament Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do wypełnienia ankiety związanej z aktualizacją Planu.

Pytania obejmują „badanie preferencji komunikacyjnych mieszkańców województwa łódzkiego i użytkowników komunikacji zbiorowej dotyczących wyboru środka transportu i postulatów transportowych”. Ma to pozwolić m.in. na lepsze poznanie zmian jakie zaszły w preferencjach komunikacyjnych mieszkańców województwa, które mogą okazać się kluczowe przy aktualizacji Planu Transportowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ankietą i przedstawienie swoich preferencji transportu zbiorowego w regionie. Propozycje będzie można zgłaszać do października, a po zapoznaniu się z nimi Zarząd Województwa Łódzkiego zaproponuje aktualizację Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego. Ankieta jest dostępna na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 

Link do ankiety: https://elodzkie.pl/ankiety/aktualizacja-planu-transportowego.

Skomentuj [ 1 ]
18:45, 16.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

ygffjkk, @ 10:53, 18.01.2021r. IP: *.*.145.164

A może by ten transport przejął Orlen ze swoim menagerem z Pcimia? Sukces "gwarantowany".

Pisiory wiecie już, że po przejęciu ponad setki niekupowanych gazet Orlen będzie musiał płacić Niemcom za wynajem redakcji, bo Polska Presse od 4 lat przygotowywała się do sprzedaży i nieruchomości wyprowadziła do zewnętrznej firmy?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET