Piątek, 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pogotowie Reporterskie

Pomóż – oddaj osocze!

(fot. 32 BLT)

Kolejni żołnierze z 32.Bazy Lotnictwa Taktycznego oddali dziś osocze w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Osocze zawiera przeciwciała, które mogą wspomagać leczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami zakażenia. Kto może oddać osocze? Osoby w wieku 18-65 lat, które przechorowały COVID-19, bądź przeszły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2 (potwierdzone testami, bądź wpisem w aplikacji gabinet.gov.pl), zostały uznane za wyleczone i czują się zdrowe, czyli minęło co najmniej:

-28 dni od zakończenia objawów;

- 18 dni od zakończenia izolacji w przypadku osób, które przeszły zakażenie w sposób bezobjawowy.

Dostępne wyniki wskazują, że przetaczanie osocza ozdrowieńców jest skuteczne
 i może pomóc chorym na COVID-19. Jeden dawca, jednorazowo może być źródłem leku dla trzech pacjentów. Jeżeli jesteś ozdrowieńcem i chcesz oddać osocze krwi skontaktuj się z najbliższym Regionalnym Centrum Krwiodawstwa
 i Krwiolecznictwa.

 

Źródło: 32 BLT

Skomentuj [ 3 ]
19:15, 18.01.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

karol @ 11:31, 19.01.2021r. IP: *

NIE MA ŻADNEJ PANDEMII
do tej pory nie wyizolowano wirusa
TESTY PCR SĄ W 97% FŁSZYWE
wykrywają na konto wirusa cwelebryty: gronkowce (ma go ok 70% ludzi), paciorkowce, helicobacter (około 50% ludzi), wszystkie stany zapalne, które przeszliście w ciągu osztatnich 3 miesięcy i wszystkie inne koronawirusy.
SZCZEPIONKI MAJĄ NAS WYBIĆ
Jakim bezmózgiem trzeba być, żeby dać sobie wstrzyknąć, coś za co nie bierze odpowiedzialności producent, nierząd, medycy i sanepid. Niewielka część z nas umrze po pierwszej dawce (starsze, schorowane osoby) reszta po kilku, kilkunastu latach, na różnego rodzaju choroby neurologiczne i raki, a po drodze straci płodność. Poszukajcie na niezależnych portalach skład i działanie śmiercionki, która jest tak naprawdę eksperymentem genetycznym wytwarzanym z abortowanych płodów (abortuje się przedewszystkim chore płody). Nie mają prawa nam jej wmuszać, tak samo jak nie mają prawa wprowadzać lockdownów, noszenia maseczeki i pozostałych obostrzeń. Wszystko robią na kartę rowerową, żeby w razie czego wymigać się od odpowiedzialnośći.
NIERZĄD DOBRZE WIE CO ROBI
Wykonują polecenia finansowych elit, które przy pomocy plandemii (dla tych którzy przeżyją wyszczepienie) zrobią z nas kogoś więcej niż niewolników. Poszukajcie w internecie takie tematy jak: Agenda 2030-plan ONZ, plan rockefelera itp.. Szukajcie na ten temat filmów na cda i BitChute oraz na innych niezależnych witrynach.
MYŚL SAMODZIELNIE WYŁĄCZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU

Uuuu @ 12:33, 19.01.2021r. IP: *.*.128.167

Tabletki się skończyły przez brak dostępu do lekarza? Bo widać że stan już słaby.

karol @ 12:16, 20.01.2021r. IP: *

Chcesz wiedzieć więcej lemingu uuuu i pelikanie przestań oglądać media głównego ścieku. Na początek zobacz to - https://www.youtube.com/watch?v=p26G_Sevj2c

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET