Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Łask. Jakość powietrza

 

Stacje monitorujące jakość powietrza wykorzystują nowoczesne laserowe czujniki cząstek do pomiaru zanieczyszczenia PM2,5 w czasie rzeczywistym, które jest jednym z najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń powietrza. W Łasku czujnik pomiaru czystości powietrza znajduje się na ul. Narutowicza.

Jakość powietrza w Łasku można sprawdzić na stronie https://tiny.pl/r5vlw.

 

Czujnik pomiaru znajduje się na ulicy Gabriela Narutowicza.

 

Na stronie www.lask.pl znajduje się także specjalny odnośnik.

Skomentuj [ 3 ]
14:40, 05.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jola eko @ 11:50, 06.02.2021r. IP: *.*.160.95

Jakosc powietrza powinna byc mierzona na ul.Polnocnej i Matejki w poblizu najwiekszego truciciela w Łasku z kominem na wegiel Mleczarni i zakladu pana Łaszkiewicza!Tym powinny zajac sie wladze miasta!

John @ 13:48, 06.02.2021r. IP: *.*.189.192

Jola eko@ - jesteś eko pewnie tylko z nazwy. Jeśli byś zainteresowała się ekologią choć trochę, to wiedziała byś, że władze miasta niewiele mogą tu zdziałać. Karę administracyjną może nałożyć w tym przypadku tylko Wojewódzka Inspekcaj Ochrony Środowiska. I tam możesz także zgłosić powyższy wniosek, jeśli rzeczywiście zależy Ci na ekologii a nie tylko piszesz dla zaistnienia tutaj.

Susan Benson @ 15:50, 11.02.2021r. IP: *.*.24.6

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturalnych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczna stopa procentowa - przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET