Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Na co przeznaczyć pieniądze unijne?

Ty też możesz współdecydować o podziale pieniędzy unijnych przewidzianych na lata 2021-2027! Po raz pierwszy tak szerokie i otwarte są konsultacje Umowy Partnerstwa, która określi, na jakie dziedziny i ile przeznaczymy środków. Chodzi o, bagatela… 76 miliardów euro, z czego na sam regionalny program dla województwa łódzkiego przypadnie co najmniej 1,631 mld euro. Pieniądze pochodzą z unijnej polityki spójności i Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji. 

Liczysz na więcej hal sportowych i basenów? A może bardziej zależy Ci na wsparciu przedsiębiorców i szkoleniach dla pracowników? Napisz, porozmawiaj z ministrem, przekaż swoje uwagi do publicznej wiadomości.Żeby stać się uczestnikiem konsultacji Umowy Partnerstwa wystarczy wejść na stronę www.funduszeeuropejskie.gov.pl. Tam jest odnośnik do projektu dokumentu: http://bit.ly/39NlgCT oraz formularza: http://bit.ly/3bSZQXR. Uwagi można zgłaszać do 22 lutego. Projekt Umowy Partnerstwa przygotowało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. 
 
Formularz, to jedno, ale oprócz tego będzie można uczestniczyć w konsultacjach on-line z udziałem ministra odpowiedzialnego za fundusze unijne i marszałka województwa łódzkiego. Jest on konsultowany we wszystkich regionach. Wirtualne spotkanie dla Łódzkiego zostało zaplanowane na 10 lutego. Tutaj też osoby zarejestrowane będą mogły zadawać pytania. Transmisja będzie do obejrzenia na kanale YouTube Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.Zapraszamy do udziału!
 
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Skomentuj [ 0 ]
18:20, 05.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET