Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Łask. Nowy radiowóz dla policjantów

 

Policjanci pełniący służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Łasku otrzymali nowy radiowóz. Oznakowany Volkswagen Caddy został zakupiony z budżetu Komendy Głównej Policji. Nowy nabytek będzie wykorzystywany w codziennej pracy przez policjantów Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego i przyczyni się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa u mieszkańców powiatu.

5 lutego 2021 roku flotę Komendy Powiatowej Policji w Łasku zasilił nowy radiowóz marki Volkswagen Caddy. Pojazd będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego i posłuży zarówno do patrolowania miasta jak i terenu podległego KPP Łask.

Pojazd zakupiono w całości z budżetu Komendy Głównej. Napędzany jest ponad 130 konną jednostką benzynową o pojemności 1.4 litra z automatyczną skrzynią biegów. Samochód posiada najnowocześniejsze wyposażenie ułatwiające pracę policjantów oraz zwiększające bezpieczeństwo podczas użytkowania. Został wyposażony m.in. w klimatyzację, blaty do sporządzania dokumentacji, duży zestaw ratownictwa medycznego oraz przedział do przewozu osób zatrzymanych.

Radiowóz trafił już do policjantów z Wydziału Prewencji łaskiej komendy. Dzięki temu pojazdowi wchodzącemu w skład modernizacji policyjnej floty, poprawie ulegną warunki służby łaskich policjantów. Radiowóz będzie wykorzystywany w ramach codziennej służby, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności prowadzonych działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
15:35, 08.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

ofiara milicji bez dowodu @ 13:42, 11.02.2021r. IP: *.*.231.212

przydałaby się nagrywarka video z audio (niezależna od milicji), by nie kusiło władców tego nabytku do fałszywych oskarżeń co do osób przewożonych, że została naruszona ich nietykalność cielesna i że nastąpiło ubliżanie tym władcom prawa.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET