Sobota, 27 lutego 2021 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

Sklepowa złodziejka w rękach policji

 

15 lutego 2021roku mundurowi zatrzymali kobietę, która kradła wyroby alkoholowe w sieci jednego z marketów na terenie Zduńskiej Woli. 20-latka z terenu powiatu łaskiego została zatrzymana, usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


15 lutego 2021 roku w godzinach wieczornych, zduńskowolscy mundurowi zostali skierowani do jednego z marketów, gdzie doszło do kradzieży. Na miejscu okazało się, że 20-letnia mieszkanka powiatu łaskiego ukradła wysokiej jakości wyroby alkoholowe. Jak się okazało w trakcie interwencji, kobieta wielokrotnie bywała już na "gościnnych występach" w sieci jednego z marketów na terenie Zduńskiej Woli. Łączna wartość skradzionych przez kobietę artykułów wyniosła ponad 600zł. 20-letnia mieszkanka Łasku usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: policja łódzka

Skomentuj [ 0 ]
12:45, 18.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET