Sobota, 27 lutego 2021 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

 

Na podstawie § 15 ust. 2 Statutu Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi”, Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” zwołuje Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej z zapewnieniem transmisji obrad w czasie rzeczywistym oraz dwustronnej komunikacji na platformie OMIKRON Zdalnie - w dniu 25 luty 2021 r. /czwartek/ o godzinie 14:30 /w pierwszym terminie/ 

lub w przypadku braku co najmniej 1/3 Członków Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” uprawnionych do głosowania, o 30 minut później, czyli o godz. 15:00, w takim przypadku uchwały podejmowane przez Walne Zebranie Członków obradujące w drugim terminie będą prawomocne bez względu na liczbę obecnych Członków Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi”. 

Członków LGD „Dolina rzeki Grabi” uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Walnym Zebraniu do dnia 25 lutego 2021 r., wysyłając na adres lgd@dolinagrabi.pl oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na udział i głosowanie w zdalnym Walnym Zebraniu Członków Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” w dniu 25 lutego 2021 r.”.

W odpowiedzi na Państwa e-mail najpóźniej w dniu 25 lutego 2021 r. zostanie wysłany link dostępu do internetowej platformy OMIKRON Zdalnie, na której zostanie przeprowadzone Walne Zebranie. Platforma nie wymaga pobierania dodatkowego oprogramowania. Aby dołączyć do Walnego Zebrania wystarczy „kliknąć” w link, który Państwu prześlemy. 

Proponowany porządek obrad Walnego Zebrania Członków:

Otwarcie Walnego Zebrania Członków.
Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zebrania oraz jego zdolności do powzięcia wiążących uchwał.
Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania Członków.
Wybór Komisji Skrutacyjnej.
Wybór protokolanta.
Przyjęcie porządku obrad.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Zarządu LGD „Dolina rzeki Grabi” za rok obrotowy od dnia 1 stycznia 2020 roku do dnia 31 grudnia 2020 roku.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej za rok obrotowy od dnia 1 stycznia 2020 roku do dnia 31 grudnia 2020 roku.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” za rok obrotowy od dnia 1 stycznia 2020 roku do dnia 31 grudnia 2020 roku.
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi”.
Sprawy różne.
Zamknięcie obrad Walnego Zebrania Członków.
 

                                                                                                                               Z poważaniem,

                                                                                                                              Prezes Zarządu

                                                                                                                       LGD „Dolina rzeki Grabi”

                                                                                                                              /-/ Anna Doliwa

 

Uprzejmie informujemy, iż Walne Zebranie Członków odbędzie się na platformie Zoom. Jeśli nie posiadają Państwo aplikacji koniecznie będzie jej pobranie ze strony https://zoom.us/download. Link do Walnego Zebrania, które odbędzie się 25 lutego 2021 r. o godzinie 14:30 zostanie przesłany na adres e-mail po potwierdzeniu przez Państwa uczestnictwa. 

Jednocześnie przypominamy o konieczności potwierdzenia udziału w Walnym Zebraniu  wysyłając na adres lgd@dolinagrabi.pl oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na udział i głosowanie w zdalnym Walnym Zebraniu Członków Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi” w dniu 25 lutego 2021 r.”.

Powyższe oświadczenie jest konieczne do otrzymania linku do spotkania. 

Skomentuj [ 0 ]
09:30, 19.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET