Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Efekt szczepionki - „rozłożeni” nauczyciele, zawieszone zajęcia w szkołach i przedszkolach

 

Mija tydzień, odkąd zaczęły się szczepienia nauczycieli przeciwko COVID-19 preparatem AstraZeneca. W województwie łódzkim zaszczepionych zostało już ponad 3 tysiące osób, które zgłosiły się w pierwszej turze. To przede wszystkim nauczyciele pracujący stacjonarnie z najmłodszymi uczniami klas I-III szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz prowadzący praktyczną naukę zawodu w technikach i szkołach branżowych. 

U wielu z nich po szczepieniu wystąpiły objawy przypominające grypę – gorączka, dreszcze, bóle mięśni, głowy, nudności. Choć byli o nich uprzedzani, nie spodziewali się tak intensywnych dolegliwości. W niektórych szkołach większość zaszczepionej kadry „rozłożyła się” i nie była w stanie prowadzić lekcji. Tak działo się głównie wtedy, gdy wszyscy pracownicy jednej placówki zostali zaszczepieni jednocześnie. Nie przewidziano takiej sytuacji.

 

Czytaj dalej: Dziennik Łódzki

Skomentuj [ 10 ]
16:45, 22.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

hmmm @ 17:13, 22.02.2021r. IP: *.*.129.9

Ciekawe.... szczepieni byli lekarze, pielęgniarki, ba starsi ludzie I nie było nic słychać.... tylko nauczyciele się "rozlożyli".... biedni. Zdalne nauczanie im na rękę i tyle.

hej @ 18:30, 22.02.2021r. IP: *.*.235.212

W Łasku mamy szkołę nr.34 ? Może im Brodniarz kazał się rozłożyć ?

kkkk @ 18:44, 22.02.2021r. IP: *.*.169.191

Co jest takiego ciekawego, lekarze byli szczepieni innymi szczepionkami niż nauczyciele. Jeśli chodzi o nauczanie to nie jest decyzja nauczycieli , że jest zdalne nauczanie .

anty-covid @ 05:23, 23.02.2021r. IP: *.*.55.64

Sama prawda

Skończcie w końcu z tą sciemą. Pandemia grypy i przeziębienia. Rok maski pomagały, nagle tylko chirurgiczne nam pomogą przetrwać ta straszliwa, śmiertelną pandemię strachu. Wiecie że więcej ludzi umiera rocznie z powodu smogu niż z naszego medialnego Covida. Nie wspominam już o innych chorobach typu nowotwory, cukrzycę, choroby serca itp. Jednak od roku leczą ludzi tylko na coroczna grypę, z której ktoś zrobił narzędzie do rządzenia ludźmi. Środki jakie są zastosowane są niewspołmierne to zagrożenia jakie niby ten straszliwy wirus niesie za sobą. Wszytskie te fale to są okresy coroczne sezonu grypowego. Dlaczego rok temu w wakacje nie było tylu zachorowań jak w sezonie było pełno ludzi na wczasach? Wszytsko się zaczęło w październiku wraz z początkiem sezonu grypowego. Obudźmy się bo nam zabiorą resztki wolności. W Izraelu już wprowadzają zielone paszporty dla zaszczepionych. Nie widzicie że ten wirus jest najmniej groźny w porównaniu do tego co się dzieje w około? Nie leczą ludzi od roku, ludzie tracą pracę, dzieci pozamykane w domu się nie rozwijają, starsi ludzie przestraszeni boją się z domu wychodzić i podupadają na zdrowiu fizycznym i psychicznym . Obudźmy się bo to wszytsko zmierza w bardzo złym kierunku!

sriu @ 10:51, 23.02.2021r. IP: *.*.34.233

Dzięki szczepieniom nauczycieli "rozłożyło" na parę dni, za to bez szczepionki porozkładałoby ich na amen i trzeba by ściągać nowych nauczycieli z Ukrainy, albo nawet z niezwykle ulubionej na tym portalu Rasji...

elzbieta @ 12:34, 23.02.2021r. IP: *.*.171.63

Ciemnota ludu wspiera działania w rzekomej pandemii.Jak widać wyżej,w Łasku inteligencji na lekarstwo.

plandemiak @ 16:41, 23.02.2021r. IP: *.*.2.98

Znowu nas chyba zamkną na Święta Zmartwychwstania Pańskiego, trzecie kolejne święta w zamknięciu spędzimy. Będzie wszędzie mówione chroń swoich seniorów w domu. Tylko dlaczego Morawiecki z Dudą tak o seniorów w kampanii prezydenckiej nie dbali, wtedy mówili wirus w odwrocie i pójście na wybory to jak pójście do sklepu na zakupy. A my się potulnie na wszystko zgadzamy, idziemy jak barany na rzeź. Bierzemy tak de facto udział w eksperymencie medycznym. Wirus mutuje, jak każda grypa, stąd będziemy w notorycznym korowodzie szczepionkowo-nfalowym-lockdownowym. Prezes Pfizera otwarcie mówi, że możliwe, iż obecne szczepionki przestaną działać na nowe warianty wirusa. Wirusolog prof. Gut proponuje zainteresować się szerzej także wariantem południowoafrykańskim, dwoma wariantami kalifornijskimi oraz nigeryjskim... Jak można po czymś takim poważnie traktować wirusa? Może każdy kraj będzie miał swoją odmianę wirusa? Istny raj dla koncernów farmaceutycznych. Zaczyna się już cyrk ze szczepionkami o różnej ochronie szczepionego. W domu seniora pod Puławami na 30 zaszczepionych zmarło 9. Do 12 lutego 2021 do amerykańskiej bazy danych VAERS (CDC) zgłoszono już 653 zgony po szczepieniach COVID-19, a do bazy Vigiaccess (Europa/WHO) zgłoszono 922. Maseczki po szczepieniu trzeba nadal nosić, bo wg wirusologów, wirus "nie zaraża wnętrza organizmu", ale pozostaje w górnych drogach oddechowych, stąd możesz nadal zarażać... Już się do przyłbic i szalików przyczepiają, ktoś chyba musi zarobić na "ekstra maseczkach". A co najdziwniejsze w tym całym wirusie to jest to, że rozprzestrzenia się on w miarę podobnie na całym Świecie. Wirusy mają to w sobie, że rozprzestrzeniają się zwykle w tej samie strefie klimatycznej. A ten czy tropiki czy Skandynawia, to sobie swobodnie operujeDo lekarza się nie dostaniesz, zabiegi odwoływane, terapii i rehabilitacji nie ma, to niech oddają nam składki zdrowotne z NFZ i ZUS. Przecież lekarze i pracownicy służby zdrowia byli zaszczepieni w pierwszym rzucie końcem grudnia. Prywatnie normalnie przyjmują. Ludzie umierają głównie na nieleczone, przewlekłe choroby. Wg Ministerstwa Finansów w latach 2018 - 2019 państwo na Vacie straciło przeszło 15 miliardów złotych, a odzyskało ok. 150 milionów. To w końcu kto kradnie? Dlaczego posłom i senatorom nie obniżono pensji? Tak wstaliśmy z kolan, że leżymy w błocie. A jak to powiedział prezes TVPis ciemny lud to kupi.

młotnapis @ 20:44, 24.02.2021r. IP: *.*.157.80

leserów rozłożyło, normalni nauczyciele pracują

Sebek @ 21:25, 26.02.2021r. IP: *.*.37.187

A ilu dokladnie nauczycieli rozłożyło w Łasku i gdzie odwołano z tego powodu zajęcia? Poprosimy konkrety bo raczej nie słyszałem zeby gdzieś znowu całkiem zamknięto szkoły w klasach 1-3, których to właśnie wychowawcy byli szczepieni

sławek @ 12:47, 01.03.2021r. IP: *

TELEWIZJA KŁAMIE
Chcesz poznać prawdę na temat PLANDEMII
poszukaj w internecie niezależnych telewizji : Ja Osa, wrealu24, media narodowe, eMisjaTv.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET