Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Poszukiwani świadkowie zdarzenia

 

Zespół do spraw Wykroczeń Komendy w Łasku poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 27 stycznia 2021 roku na ulicy Wileńskiej w Łasku. Według ustaleń kierowca pojazdu osobowego najprawdopodobniej koloru niebieskiego, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Fiat Seicento. 

 

Kobieta chcąc uniknąć zderzenia hamowała, jednak z uwagi na śliską nawierzchnię zatrzymała pojazd w poprzek drogi i w tym czasie pojazd marki Seat jadący z przeciwnego kierunku nie zdążył zareagować i doszło do bocznego zderzenia. Kierujący, który włączał się do ruchu i nie udzielił pierwszeństwa oddalił się z miejsca zdarzenia nie zostawiając swoich danych.

Policja zwraca się o pomoc w ustaleniu świadków opisanej kolizji. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Łasku przy ulicy 9 maja 32/36. Kontakt telefoniczny z Zespołem do spraw Wykroczeń pod numerem 47 84 542 53, całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 47 84 542 11 lub  numerem alarmowym 997. 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
18:05, 23.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET