Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Tych osób szuka policja w Łasku

(fot. Nasze Miasto)

 

Policja i prokuratura w Łasku poszukują sprawców czynów karalnych. Według ustaleń organów ścigania to sprawcy wielu różnych przestępstw. Za niektórymi wystawione są listy gończe. Opublikowane zostały ich dane oraz wizerunki. Osoby, których wizerunki zostały upublicznione są sprawcami bardzo różnych przestępstw. Wśród nich są m.in. poszukiwani za to, że nie płacą alimentów. Nie brakuje też sprawców ciężkich przestępstw takich, jak rozboje, udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Osoby, które znają miejsce pobytu w/w proszone są o kontakt z KPP w Łasku (tel. 43 675 69 64 lub 11) lub z każdą jednostką policji pod nr 997 albo 112.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 1 ]
09:25, 25.02.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

młotnapis @ 21:11, 27.02.2021r. IP: *.*.239.56

jak klikam na zdjęcie to widzę to samo tylko minimalnie większe a jest informacja, że zdjęć jest 12, tylko ja nie mogę zobaczyć wszystkich czy redachtor coś pochrzanił? Łask to małe miasteczko i warto się przyjrzeć.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET