Apel: Pomóżmy Pani Szewc przetrwać trudny okres pandemii
W dniu dzisiejszym, tj. 25.02.2021 r. udałam się ze zniszczonymi kozakami, do zakładu szewskiego mieszczącego się przy ul. Kilińskiego 15 w Łasku. Spodziewałam się minimum kilkutygodniowego czasu oczekiwania na wykonanie usługi ze względu na obłożenie zleceniami po solidnej zimie. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy okazało się, że buty będą naprawione z dnia na dzień z uwagi na brak klientów. Pani Szewc poinformowała mnie, że rozważa zamknięcie zakładu, ponieważ koszty utrzymania przewyższają dochód.
Pamiętam jak wszyscy polecaliśmy sobie tą właśnie osobę jako rzetelnego fachowca. Tym bardziej dziwi mnie fakt, że w zakładzie szewskim brakuje klientów.
Osobiście wielokrotnie naprawiałam u tej Pani obuwie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Czasem wręcz zdziwiona, że takie cuda udaje się zrobić ze zniszczonych butów. Ponadto ceny za usługę są po prostu na każdą kieszeń.
W związku z tym zwracam się do wszystkich mieszkańców Łasku i okolic, przejrzyjcie swoje szafki z butami. Na pewno każdy znajdzie choć jedna parę butów, które są waszymi ulubionymi, ale zawsze brakowało czasu by je do zakładu szewskiego odnieść.
Jeżeli choć kilka osób dziennie odda swoje buty do naprawy, może to pomoże ocalić tak dobrego fachowca przed zamknięciem zakładu.
Pomóżmy kobiecie przetrwać ten trudny czas, zamiast po fakcie narzekać, że w Łasku nie ma gdzie naprawić butów.
Wspierajmy się w tym trudnym okresie.
Z góry Wszystkim i każdemu z osobna dziękuje.
- Skomentuj [ 10 ]
- 10:25, 26.02.2021 r.
Wasze komentarze
Mariusz @ 11:34, 26.02.2021r. IP: *.*.168.249
Polecam tą Panią szewc, bardzo miła i fajna babka. Naprawdę fachowo robi swoją robotę i za niewielkie pieniądze.
T @ 11:35, 26.02.2021r. IP: *.*.49.193
Ja mam kilka par butów dla tej pani ale mogę niestety tylko w sobotę dostarczyć bo w tygodniu wracam z pracy do Łasku po 17.00.
Jak mi wiadomo w żadną sobotę zakład jest nieczynny, myślę że wiele osób ma ten sam problem.
Szkoda.
Pozdrawiam Panią bo buty od pani są cudownie naprawiane
kacperek @ 15:04, 26.02.2021r. IP: *.*.105.215
Problem większości sklepów i punktów usługowych w Łasku. Apel "kupuję u sąsiada" jakoś u nas nie działa .
Sylwia @ 21:20, 26.02.2021r. IP: *.*.129.38
Ja też mogę polecić tą panią z całego serca.
Często nosiłam do niej naprawiać buty ale fakt że w ostatnim czasie nie miałam żadnych. Dodatkowo to co ona naprawiła trzyma się do dziś.
Znajoma @ 14:44, 27.02.2021r. IP: *.*.168.9
Polecam ten zakład, moje obcasy już się nie nadawały do chodzenia, a dostały drugie życie! Buty w sobotę można zostawić, jak się zapyta, w punkcie GSM na przeciwko, również polecam, prawdziwi fachowcy!
młotnapis @ 20:38, 27.02.2021r. IP: *.*.239.56
podaj numer konta tej Pani, coś tam się wysupła, /nie znam zakładu ani Pani/ teraz butów się zasadniczo nie naprawia ale może kiedyś będą potrzebne fleki ?
Mopsik @ 23:47, 27.02.2021r. IP: *.*.62.157
Bardzo miła kobieta.Poszukiwałem kiedyś szydła szewskiego,obdzwoniła swoje hurtownie,pomimo tego ,że nie znalazła,zadzwoniła i poinformowała mnie o tym. Po za tym rozbijała mi ciasnawe buty,robota byłą fachowa i solidna. Szkoda by było takiego fachowca.
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Premier podziękował lotnikom podczas wizyty w 32 BLT
- Łask. Odeszli do wieczności
- Zatrzymany sprawca rozboju wpadł z narkotykami i trafił do aresztu
- ŁDK. Porozmawiajmy o Jarmarku Łaskim
- Łask. Młodzi i samorządowcy w dialogu o przyszłości
- Narodowe Czytanie w szkołach powiatu łaskiego
- Buczek. Starosta Dożynek Prezydenckich
- Nietrzeźwy motocyklista z narkotykami zatrzymany po pościgu
- Łask. Zakończono oczyszczanie biologiczne Zalewu „Zajączek”
- 80 lat troski o lasy – Jubileusz Nadleśnictwa Kolumna
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Kocurki oddam do adopcji
- Zagubione klucze
- Spszontanie
- Sprzedam ogródek działkowy
- Garaż do wynajęcia
- Oprawa muzyczna ślubów - skrzypce na ślub
- Oddam kocurki do adopcji
- praktyki - mechanik
- Sprzedam mieszkanie
- pomoc domowa
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum
- exclusive profiles for adults
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- tylko szczepu ,szczepu, Ciekawe czy na głowe też szcypią
- Rozumiem, że wakacje, że impreza, że motórzysty i że przede wszystkim - "Czyńcie sobie ziemię
- A do Zduńskiej Woli po co? Chyba że na basen kryty, bo Kępina chociaż jest urządzona fenomenaln
- Teraz to będziemy mieli najlepszą wode w województwie Łódzkim,bez dwóch zdań.Przez 20 lat alb
- Itak każdy wie co i jak.
- Super wyniki w prestiżowych turniejach nie tylko Juniorek również Juniorek Młodszych i Młodzicz
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
10. Festiwal Róży w Łasku
-
Święto Truskawki 2025 - część 1 (niedziela)
-
Święto Truskawki 2025 - część 4
-
Święto Truskawki 2025 - część 3
-
Święto Truskawki 2025 - część 2
-
Święto Truskawki 2025 - część 1
-
Walne zebranie delegatów Łaskiej Spółdzielni Mleczarskiej
-
III Piknik Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Łaskiego
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej