Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

PGNiG Obrót Detaliczny i Solgaz wspólnie oferują innowacyjne płyty gazowe

Klienci PGNiG będą mogli skorzystać z oferty zakupu płyty gazowej o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalnościach płyty indukcyjnej. Solgaz to polska firma z branży AGD, która wprowadziła na rynek innowacyjną linię bezpłomieniowych płyt gazowych w technologii „gaz pod szkłem”. Te ekologiczne płyty gazowe nie tylko pozwalają zaoszczędzić do 50% zużycia gazu w codziennym użytkowaniu, ale także cechują się estetycznym wykonaniem i łatwością utrzymania w czystości zarezerwowaną do tej pory jedynie dla płyt indukcyjnych.

- Nowy produkt AGD, oferowany we współpracy partnerskiej, to kolejny element rozbudowy naszej oferty w segmencie B2C. Proponujemy już klientom usługi fachowej pomocy w przypadku awarii, opiekę medyczną czy pomoc prawną, a teraz do naszego portfolio dodajemy nowoczesny i ekologiczny produkt codziennego użytku – podkreśla Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

 

Urządzenia, które są oferowane w programie „Gotuj wygodnie i nowocześnie”, to płyty gazowe z serii OPTIMEX. To pierwszy tak innowacyjny produkt typu lifestyle w ofercie partnerskiej PGNiG Obrót Detaliczny akcentujący komfort i styl użytkowania. Oferta dostępna jest w kanałach elektronicznych i można skorzystać z niej już od 1 marca 2021 roku.

 

Rozwój oferty innowacyjnych produktów energetycznych jest odpowiedzią spółki na zapotrzebowanie rozwijającego się ze strony Klientów popytu. Firma dąży do uzyskania korzystnej dla Klientów synergii w obszarze komplementarnych do gazu ziemnego rozwiązań i produktów.

 

Szczegółowe warunki dotyczące procesu sprzedaży, produktu, dostawy lub gwarancji są zawarte w  regulaminie promocji dostępnym na stronie www.solgaz.eu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Gotuj wygodnie i nowocześnie” na stronie www.pgnig.pl/dla-domu oraz na stronie  www.solgaz.eu.

Skomentuj [ 1 ]
14:25, 01.03.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

trele-morele @ 14:27, 01.03.2021r. IP: *.*.153.177

Przereklamowane i za mocno sie nie sprawdza. Mozna pogadac o tym z prawdziwym!!! specjalistą od kuchni.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET