Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Łask. Doborowy Czwartek w Komendzie Powiatowej Policji

"Doborowy czwartek"- to każdy pierwszy czwartek miesiąca – najbliższy już 4 marca 2021 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Ma on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji. Zastanawiasz się nad przyszłym miejscem pracy? Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją.

Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wychodząc naprzeciw wszystkim osobom zainteresowaniem służbą w Policji zainicjowała tzw. „Doborowy czwartek”, który odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego.

Na kandydatów czekamy również w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku przy ul. 9 Maja 32/36 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -15:00 oraz w każdy pierwszy czwartek miesiąca – tzw. „Doborowy czwartek” w godz. 7.30 – 15.30. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem tel. 47 84 542 40 lub 47 84 542 42.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach aktualnie mają możliwość złożenia w łaskiej komendzie dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskają pomoc w ich wypełnieniu. Wyjaśnimy również procedurę rekrutacyjną oraz omówimy poszczególne jej etapy. Osoby, które przyjdą do komendy, uzyskają informacje o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Zachęcamy do spotkania z nami i porozmawiania na temat doboru do służby w Policji.

Zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Łasku, a dowiecie się jak zostać jednym z nas!

Co daje służba w Policji?

✔ Stabilne zatrudnienie
✔Wynagrodzenie przed ukończeniem 26 roku życia ok 4000zł netto
✔Adekwatnie do zainteresowań oraz realizowanych zadań uczestnictwo w kursach specjalistycznych (oferta obejmuje ponad 100 różnego rodzaju kursów)
✔Uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji

Już dziś zacznijcie nas obserwować! #ZostańŁódzkimPolicjantem. Odwiedźcie naszą stronę albo zadzwońcie do nas!

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie:

https://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
12:15, 02.03.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Kaźmierz @ 07:56, 03.03.2021r. IP: *.*.11.183

Przede wszystkim w tej robocie zanim nowy dowie się co to jest instrybutor, to sporo popołudniówek i wieczorów, a może i nawet nocy, będzie musiał spędzić na ul. Mickiewicza w Warszawie.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET