Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

ZUS. Szkolenie online z dokumentowania prawa do zasiłku chorobowego

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie online. Tematem szkolenia będzie: Wypełnianie druków niezbędnych do wypłaty świadczeń krótkoterminowych tj. zasiłków chorobowych, opiekuńczych i macierzyńskich oraz świadczenia rehabilitacyjnego. Funkcjonalności PUE w zakresie e-ZLA oraz informacji o kwarantannie i izolacji.

Szkolenie odbędzie się 12 marca 2021 r. i rozpocznie się o godzinie 10:00.

 


Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: szkolenia_lodz2@zus.pl lub pod numerem telefonu 43 824 73 20. Zapisy przyjmujemy do 11 marca br. do godz. 11:00.

 


Szkolenie będzie prowadzone online, za pośrednictwem platformy Webex. Aby wziąć w nim udział niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. Link do udziału w wydarzeniu będzie przesłany w przeddzień szkolenia na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

 


Podczas szkolenia powiemy o zasadach wypełniania druków niezbędnych do wypłaty zasiłków, powiemy jakie dokumenty trzeba dołączyć do wniosków. Omówimy funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych w zakresie elektronicznych zwolnień lekarskich. Wyjaśnimy jak szukać informacji na PUE o zwolnieniach lekarskich czy informacji o kwarantannie i izolacji.

Zapraszamy

 

 

 

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa łódzkiego

Skomentuj [ 0 ]
17:10, 02.03.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET