Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Raport ze szczepień województwa łódzkiego

(fot. Nasze Miasto)

 

Do miejskich punktów szczepień w Łodzi znów nie dotarły o czasie szczepionki przeciw koronawirusowi. Jednak szczepienia posuwają się powoli do przodu. W najbliższych dniach zaczną się zapisy osób w wieku 69 lat. W tym tygodniu kolejny raz nie dojechały w terminie szczepionki dla seniorów do 21 miejskich punktów szczepień w Łodzi. Choć część pacjentów była umówiona już na poniedziałek i wtorek, dostawa szczepionek spodziewana jest dopiero w środę. 

- Kolejny raz szczepienie odbędzie się w drugiej połowie tygodnia. To pomału staje się tradycją - mówił we wtorek Szymon Kostrzewski, dyrektor wydziału zdrowia w łódzkim magistracie.
To oznacza utrudnienia dla pacjentów i przychodni. Tylko w dwóch punktach szczepień Miejskiego Centrum Medycznego Bałuty trzeba było przenieść wizyty około 60 pacjentów. Osoby z wtorku i środy rano trzeba było rozłożyć na środę wieczór, czwartek i piątek. Do każdego z seniorów trzeba zadzwonić, wielu z nich to osoby, które do dotarcia do przychodni potrzebują pomocy bliskich.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 3 ]
14:35, 03.03.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

hej @ 15:15, 03.03.2021r. IP: *.*.234.73

Teraz widać jak działa unia. Jeden wielki bałagan nieudaczników brukselskich, pasionych z naszych podatków.

haha @ 15:30, 03.03.2021r. IP: *.*.124.127

te szcepionki dadzą wam tyle co diabłu ogarek.Nie ma szcepionek na grype i nie ma na koronawirusy!!!! za duzo jest mutacji, Ale koncerny robią kapuche jak złoto. Na razie macie szepionki z naszych podatkow ,ale pozniej zaplacicie z wlasnej kieszeni!!!A zaineresowalo kogos, ze Chiny zaszczepily mniej niz 3 procent wlasnych obywateli, ale pchaja swoja szczepionke na caly swiat? :)to nie przeszkadza prorosyjskim, prochińskim i antyunijnym politykom takim jak Orban czy Duda aby taką niesprawdzoną szczepionkę chcieć sprowadzić i robić z własnych narodów króliki doświadczalne. Już w październiku zaobserwowaliśmy więcej śmierci w porównaniu ze średnią 2016-2019, w listopadzie było jeszcze gorzej. To ofiary totalnego nie leczenia, zarówno potwierdzone przez służby medyczne, jak i przypadki niewykryte oraz ofiary gorszego leczenia innych chorób.Drzewo sie niszczy ratując jabłko. Covidowy majstersztyk światowy.Cichy @ 16:48, 03.03.2021r. IP: *.*.132.1

W kwestii nieudaczników z polskiego podwórka, sugeruję aby sprawdzić rejestracje w powiatowym szpitalu w Łasku. Zarejestrowałem telefonicznie rodziców w styczniu (seniorzy), kazano czekać na SMS-a, dzisiaj sprawdziłem, że nie są zarejestrowani, czy ktoś to sprawdza?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET