Środa, 23 czerwca 2021 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Pogotowie Reporterskie

Zamknięcie emerytalno-rentowej Sali Obsługi Klienta w zduńskowolskiej siedzibie ZUS

 

Od 22 marca br. do odwołania – w związku z sytuacją epidemiczną – niedostępna będzie bezpośrednia obsługa klientów emerytalnych, rentowych i zasiłkowych w siedzibie II oddziału ZUS w Łodzi, znajdującej się w Zduńskiej Woli przy ul. Jana Kilińskiego 7/11. Sala Obsługi Klientów nieczynna będzie do odwołania. Wnioski oraz dokumenty będzie można złożyć bez osobistego kontaktu z pracownikiem do specjalnej skrzynki z napisem „Skrzynka na dokumenty”.

Jednocześnie informujemy, że Sala Obsługi Klientów dla płatników składek i ubezpieczonych przy ul. Kilińskiego 24 pozostaje czynna i sprawy z tego zakresu można załatwiać od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15.

Naszych klientów zachęcamy do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu przez elektroniczny portal Platformę Usług Elektronicznych PUE ZUS. Na PUE ZUS można samodzielnie pobrać potwierdzenia z danymi zgromadzonymi w ZUS oraz przekazać elektronicznie wnioski o wydanie stosownych zaświadczeń.

Przypominamy też, że można się z nami skontaktować telefonicznie, korzystając z infolinii pod numerem 22 560 16 00. Infolinia  dostępna jest w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00.

Pod numerem tel. 22 11 22 111 do Państwa dyspozycji jest również specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

Maile z zapytaniami można też kierować na adres: cot@zus.pl.

Informujemy też, że osoby posiadające komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerki i słuchawek, mogą umówić się na e-wizytę w ZUS. Na wideorozmowę z pracownikiem można umówić się wchodząc na stronę internetową ZUS (www.zus.pl). W czasie rezerwacji e-wizyty, możemy wybrać tematykę rozmowy, w tym także emerytalną, rentową czy zasiłkową.

Zachęcamy do elektronicznej i telefonicznej formy kontaktu z ZUS lub za pośrednictwem poczty. Z bezpośredniej obsługi klientów, możemy skorzystać w jednostkach ZUS podległych II Oddziałowi w Łodzi, znajdujących się w: 

ZUS Inspektorat w Sieradzu , ul. Piłsudskiego 8,
ZUS Punkt Informacyjny w Łasku , ul. Kościuszki 14,
ZUS Inspektorat w Pabianicach , ul. Kościuszki 31.
 

Monika Kiełczyńska

 Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego

Skomentuj [ 1 ]
13:40, 23.03.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jan @ 21:39, 24.03.2021r. IP: *.*.34.145

Sale Obsługi Klienta przenieś do kościołów, tam wirusa nie ma, na dodatek większość klientów już tam jest.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET