Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Pogotowie Reporterskie

Kolejne sukcesy Wiktorii Wróbel

 

W super ośrodku wypoczynkowym w Arłamowie (Bieszczady) rozegrano 89 Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w tenisie stołowym. W zawodach znakomicie spisała się wychowanka ŁTSR Łask/LTSR Buczek  - 14 letnia Wiktoria Wróbel (obecnie MRKS Gdańsk), która indywidualnie została sklasyfikowana na miejscach 5-8, a w grze podwójnej zdobyła brązowy medal.

Przypomnijmy, że Wiktoria w roku ubiegłym została najmłodszą medalistką w historii w grze pojedynczej. Mistrzynią kraju po raz czwarty została Natalia Bajor z Wrocławia, która w finale pokonała brązową medalistkę mistrzostw Europy Katarzynę Grzybowską-Franz z Białegostoku.

Po IMP Wiktoria Wróbel zajmuje 6 miejsce na liście rankingowej PZTS seniorek. Liderką jest Natalia Bajor.

Miesiąc przed IMP seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrano II GPP seniorów. Wiktoria Wróbel zajęła trzecie miejsce, a zawody wygrała Katarzyna Węgrzyn (Wrocław).

W Białymstoku rozegrano turniej TOP 16 juniorek (do lat 18). Zawody wygrała Wiktoria Wróbel przed  17 letnią Natalią Szymczyk (Tarnowskie Góry) oraz Zuzanną Wielgos (Rzeszów).

W dniach 26-28 luty 2021r. Sępólnie Krajeńskim rozegrano  GPP juniorek. Po raz trzeci z rzędu turniej wygrała Wiktoria Wróbel, która w finale pokonała Annę Brzyską z Jarosławia. Wiktoria zajmuje pierwsze miejsce na krajowej liście juniorek. W swojej kategorii wiekowej do lat 15 (kadetki) nie gra.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
08:20, 06.04.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET