Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Kolejne sukcesy Wiktorii Wróbel

W super ośrodku wypoczynkowym w Arłamowie (Bieszczady) rozegrano 89 Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w tenisie stołowym. W zawodach znakomicie spisała się wychowanka ŁTSR Łask/LTSR Buczek  - 14 letnia Wiktoria Wróbel (obecnie MRKS Gdańsk), która indywidualnie została sklasyfikowana na miejscach 5-8, a w grze podwójnej zdobyła brązowy medal.

Przypomnijmy, że Wiktoria w roku ubiegłym została najmłodszą medalistką w historii w grze pojedynczej. Mistrzynią kraju po raz czwarty została Natalia Bajor z Wrocławia, która w finale pokonała brązową medalistkę mistrzostw Europy Katarzynę Grzybowską-Franz z Białegostoku.

Po IMP Wiktoria Wróbel zajmuje 6 miejsce na liście rankingowej PZTS seniorek. Liderką jest Natalia Bajor.

Miesiąc przed IMP seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrano II GPP seniorów. Wiktoria Wróbel zajęła trzecie miejsce, a zawody wygrała Katarzyna Węgrzyn (Wrocław).

W Białymstoku rozegrano turniej TOP 16 juniorek (do lat 18). Zawody wygrała Wiktoria Wróbel przed  17 letnią Natalią Szymczyk (Tarnowskie Góry) oraz Zuzanną Wielgos (Rzeszów).

W dniach 26-28 luty 2021r. Sępólnie Krajeńskim rozegrano  GPP juniorek. Po raz trzeci z rzędu turniej wygrała Wiktoria Wróbel, która w finale pokonała Annę Brzyską z Jarosławia. Wiktoria zajmuje pierwsze miejsce na krajowej liście juniorek. W swojej kategorii wiekowej do lat 15 (kadetki) nie gra.

08:20, 06.04.2021 r.