Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Dzień otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ostrowie

Chcesz dołączyć do naszej drużyny? Trenować i rywalizować po jednej stronie siatki z aktualnymi MISTRZYNIAMI województwa łódzkiego Łódzki Związek Piłki Siatkowej młodziczek, ćwierćfinalistkami Mistrzostw Polski Polska Siatkówka kadetek i juniorek? A może czujesz się już na siłach by wyjść na boisko w składzie seniorskiej drużyny grającej w II lidze kobiet? Nic prostszego!

Jeśli jesteś siatkarką aktywnie uczestniczącą w rozgrywkach młodzieżowych, koniecznie zabierz ze sobą strój treningowy! Na wspólnych zajęciach z naszymi trenerami Poznasz koleżanki, z którymi - być może - od września grać będziesz w jednej drużynie!
Wahasz się lub boisz się, że nie dasz rady? ŚMIAŁO! Jeśli nie czujesz się na siłach by wziąć udział w zajęciach, możesz obserwować je z poziomu trybun!
Serdecznie zapraszamy do spróbowania swoich sił także dziewczęta Bez przeszłości siatkarskiej o bardzo dobrych warunkach fizycznych - wzrost będzie tu kluczowym atutem. Wspólnymi siłami osiągniemy poziom Sportowego mistrza!


Harmonogram dnia otwartego:
9:00 - hala sportowa ZSM-T w Ostrowie
 k. Łasku, ul. Dworska 2 - spotkanie z kadrą pedagogiczna w hali sportowej, prezentacja wideo, zwiedzanie terenu szkoły i internatu.
11:30 - Hala Powiatowa w Łasku
, ul. Warszawska 13 - otwarty trening z udziałem kandydatek do klasy SMS prowadzony przez trenerów naszego klubu: Bogdana Lipowskiego i Filipa Lipowskiego.
Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 691056124 (trener Filip Lipowski), elektronicznie poprzez komunikator Messenger na naszej stronie lub mailowo, pod adresem: filiplipowski@poczta.onet.pl.

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 0 ]
17:20, 03.05.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET