Środa, 23 czerwca 2021 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Pogotowie Reporterskie

Koniec z noszeniem maseczek na świeżym powietrzu

Maseczki nie będą konieczne na zewnątrz od soboty, 15 maja. Przy ogłaszaniu harmonogramu luzowania obostrzeń na maj, rząd postawił jeden warunek, konieczny do zniesienia tego obowiązku. Wskaźnik zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców miał spaść do 15. Tymczasem w niemal wszystkich województwach już dzisiaj jest on niższy. Średnia dla całego kraju to obecnie 13 zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców.

Maseczki nie będziemy musieli ubierać, gdy możliwe jest utrzymanie dystansu 1,5 metra od innych osób.

Przypomnijmy, że wielu ekspertów przekonywało, iż noszenie maseczek na świeżym powietrzu jest zbędne, gdyż na zewnątrz nie dochodzi do większej transmisji wirusa.

Skomentuj [ 2 ]
15:30, 07.05.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

de lege ferenda @ 16:25, 07.05.2021r. IP: *.*.227.184

czyli można już dziś odetchnąć pełną piersią na wolnym powietrzu,a taki nadgorliwy miły policjant powinien tylko pouczyć o obowiązku noszenia maseczki,ponieważ jak będzie chciał teraz te nawet 20 zl wystawić, to warto nie przyjąć i za tydzień już sędzia będzie musiał rostrzygnąć słuszności kary wg. obowiązujących przepisow na dzień wydania wyroku.I tak powinno być od początku.Np.w Niemczech przez cały okres pandemi jest obowiązek noszenia maseczek tylko w powierzchniach zamkniętych a nie na ulicy.

Ktosik @ 17:46, 07.05.2021r. IP: *.*.36.243

Komedia. Luzują tygodniami idiotyczne ograniczenia, a cmentarze zamknęli w luka godzin. Wolni ludzie nie nosili i tak tych kagancow.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET