Środa, 23 czerwca 2021 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Pogotowie Reporterskie

Skrzynka Skarg: Zaparkowała w wejściu

Pogoda sprawiła, że na polskie ulice i chodniki wyjechali wszelkiego rodzaju użytkownicy dwóch, czterech czy ośmiu kółek. Wprawdzie od 1 czerwca ujednolicono przepisy mówiące o drogach, po których mogą się poruszać jeżdżący na rowerach, rolkach, hulajnogach czy wrotkach. Jednak niektóre zasady pozostają niezmienne, takie jak odpowiednie zaparkowanie swojego pojazdu, aby nie utrudniał poruszania się innym. Dziś przed godz. 10 na ul. Polnej w Łasku miała miejsce sytuacja opisana jedną z naszych Czytelniczek:

- Robiłam zakupy w aptece przy przychodni na ul. Polnej, kiedy byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji- powiedziała nam Czytelniczka. Kobieta zaparkowała swoim rowerem, wprost przy samych schodach wejściowych do budynku i szybko weszła do przychodni. Po lewej stronie jest specjalnie dla rowerów wydzielone miejsce i tam już stało kilka jednośladów. Było też kilka wolnych miejsc. Chwilę potem na schody próbowała się dostać osoba starsza, miała duży problem z ominięciem roweru. Jak wiemy, nasze babcie czy dziadkowie mają często trudności w poruszaniu się i każdy krok jest dla nich okupiony wysiłkiem.

Po kilkunastu minutach i kilkunastu osobach przeklinających bezmyślnie ustawiony rower, jego właścicielka wróciła. Na uwagę, że tak zostawionym rowerem utrudniła wejście starszym osobom burknęła, splunęła przez ramię i odjechała. Była bardzo zaskoczona i oburzona zwróceniem uwagi.

Skomentuj [ 5 ]
11:08, 08.06.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Kasia @ 12:36, 08.06.2021r. IP: *.*.18.129

Bardzo brzydko się zachowała.
Kobieta i plucie przez ramię to jest obleśne.
Rower w tym miejscu dla wygody,karygodne.
Dobrze,że znaleźli się odważni ludzie którzy zwrócili uwagę "kulturalnej" Pani.

Marcin @ 18:13, 08.06.2021r. IP: *.*.197.86

A to tak ciężko było ten rower przestawić i pomóc tej starszej osobie?

Michal @ 08:53, 09.06.2021r. IP: *.*.249.12

Rozbestwienie ped@larzy jest wręcz absurdalne. Takie są efekty dawania im jedynie praw i przywilejów bez jakichkolwiek obowiązków. Piszę ped@larze bo nie są to rowerzyści. Dlatego tablice rejestracyjne dla rowerów powinny być obowiązkowe.

Rower @ 15:45, 09.06.2021r. IP: *.*.68.217

NORMALNIE MASAKRA JAK TAK MOŻNA ZAPARKOWAĆ ROWER JA BYM WEZWAŁ STRAŻ MIEJSKĄ I POZAKŁADAŁ BLOKADY NA KOŁA I MIĘDZY SZPRYCHY WŁOŻYĆ MANDAT NORMALNIE MASAKRA KONIEC ŚWIATA PRZESTAWIĆ CZY ZOSTAWIĆ TAKI ROWER NIE WIEM CO WAM DORADZIĆ MYŚLĘ ŻE TO TEMAT HU HU GRUBO DO TVP TVN ITP.

DOjana @ 11:32, 10.06.2021r. IP: *.*.236.33

no taki news z rowerem godny artykułu ! kabaret,rower sie przestawia i prblem znika frajerzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET