Środa, 23 czerwca 2021 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Zawody wędkarskie na Dzień Dziecka

6 czerwca 2021 roku, na stawach w Buczku odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Do zawodów przystąpiło 43 uczestników. Najmłodszy z zawodników miał 2,5 roku, a najstarszy 15 lat. Zawody wygrał Norbert Marczak, który złapał ryby o wadze 1600 g, złapał on również największą rybę – leszcza o wadze ponad 0,5 kg. Drugie miejsce zajął Jan Zawiasa, który miał 1200 g ryb, a trzecie miejsce ex aequo Emilia Wolska i Oliwia Wolska, które miały po 930 g ryb. 

Najczęściej łowionymi rybami były płocie, ukleje, leszcze, krąpie. Po zawodach dzieci mogły skorzystać z atrakcji – zabawy na zamkach dmuchanych oraz ogniska.

Organizatorzy zapewnili dla wszystkich biorących udział napoje i słodkie przekąski. Na koniec zostały rozdane nagrody oraz dla wszystkich uczestników upominki rzeczowe. Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, dzięki którym odbyły się te zawody.

Skomentuj [ 0 ]
15:40, 09.06.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET