Środa, 23 czerwca 2021 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Darmowy „Hotspot Marzenin” już działa

 

Kolejny darmowy hotspot na terenie Gminy Sędziejowice. Po centrum Sędziejowic, teraz można korzystać z bezpłatnego połączenia z Internetem w Marzeninie. Przygotowaną przez informatyków urzędu gminy sieć o nazwie „Hotspot Marzenin” można złapać w okolicach Zespołu Szkół w Marzeninie. Darmowe korzystanie ograniczone jest do jednogodzinnej sesji dla każdego z użytkowników.

 Limit odnawia się co 24 godziny. - Siec działa od kilku dni i mimo że na razie była uruchomiona tylko testowo, bez rozgłaszania informacji o jej istnieniu, mamy już kilkanaście logowań, co znaczy, że pomysł jest dobry, bo mieszkańcy chcą z takich rozwiązań korzystać – zauważa Marek Kidawski, informatyk UG Sędziejowice.

Pierwszy gminny darmowy hotspot ruszył w marcu tego roku w centrum Sędziejowic, w okolicach urzędu gminy i Parku Powstańców 1863 roku. Powstanie bezpłatnych stref dostępu do Internetu było jednym z postulatów zgłoszonych przez młodzież podczas ubiegłorocznego Gminnego Forum na Rzecz Młodych

Skomentuj [ 0 ]
12:25, 10.06.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET