Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

IV Dzień Podróżnika im. Tomasza Dronki w Łasku za nami

Pieszo, rowerowo i kajakowo. Tak było podczas IV Dnia Podróżnika im. Tomasza Dronki w Łasku. Przedsięwzięcie zorganizowało, głównie na terenach Kolumny, Wojskowe Koło PTTK przy Klubie 32 Bazy Lotniczej w Łasku.n Tym razem IV Dzień Podróżnika im. Tomasza Dronki gościł w Łasku Kolumnie. To stąd wyruszyły dwa rajdy: pieszy i rowerowy. Rajd pieszy, w którym wzięli tez udział miłośnicy nordic walking był prowadzony przez Wojciecha Pardałę. Wiódł malowniczymi uliczkami dzielnicy Kolumna, gdzie prowadzący opowiadał barwną jej historię .

Rajd rowerowy był prowadzony przez Szymona Łubisza. Trasa przebiegała rowerowym szlakiem osad młyńskich. Podczas rajdu liczne postoje obfitowały w ciekawe pogadanki. Jak zawsze mogliśmy liczyć na regionalistę i krajoznawcę Janusza Ziarnika, który opowiedział kilka ciekawostek na temat młyna w Talarze.
W ramach imprezy odbył się spływ kajakowy rzeką Grabią z Ldzania do Kolumny, który prowadził Piotr Pawlikiewicz. Po skończonych rajdach wszyscy spotkali się na wspólnym ognisku na plaży "Pod Bykiem" .
W imprezie uczestniczyło 150 osób. 

Skomentuj [ 0 ]
11:50, 22.06.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET