Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Zaproszenie na imprezę "List do kota"

 

To one nasze kochane zwierzaki, przypominają nam o tym kim naprawdę jesteśmy, odbudowują utraconą wrażliwość, dają nam jedyną w swoim rodzaju bezwarunkową miłość i przywiązanie. Całkowicie od nas zależne, merdają do nas, uśmiechają się, mruczą, chrumkają, ćwierkają, pilnują czy jesteśmy, uczą nas czym są więzi i szacunek do drugiego. Dają spokój i pozwalają uciec od codziennych problemów i trosk.

Zapraszamy Wszystkich posiadaczy zwierząt dużych i małych wraz z pupilami, na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w dniu 24.07.2021 r.(sobota) na terenie boiska szkolnego im. Ks. A. Susło w Marzeninie. Pokażmy światu swoje futerkowe i pierzaste skarby. Ta wyjątkowa impreza - „List do kota”, ma w swoich założeniach zbliżyć nas do naszych „braci mniejszych”, by w efekcie zbliżyć nas do siebie. Zadaniem do wykonania jest napisanie listu do swojego pupila/pupili, pozostawiamy dowolność w formie i wykonaniu (czcionka, ozdobniki, użyte narzędzia, format) i zaprezentowanie go w tracie imprezy. List można napisać na miejscu, lub wcześniej, wykorzystując naszą pomoc (konsultacja merytoryczna w trakcie zajęć epistolarnych - środy w godzinach 13.00-15.00, Zespół Szkół w Marzeninie). Realizowany przez nas projekt daje możliwość uczestniczenia w zajęciach epistolarnych, które uczą jak pisać listy do każdego. Wszyscy właściciele pupilów, którzy napiszą do nich list i zaprezentują go, otrzymają nagrodę w postaci udziału w spływie kajakowym po Widawce.


Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszej imprezy (właścicieli i pupili), podzieliliśmy ją na dwie części. Na część pierwszą, która rozpocznie się o godz. 15.00, zapraszamy właścicieli wszystkich zwierząt domowych poza pieskami. O godz. 16.30 zapraszamy właścicieli piesków. W najbliższym czasie opublikujemy zasady udziału naszych pupili w imprezie. Na terenie boiska zapewniamy stały dostęp do świeżej wody, osobne stanowiska, możliwość przytroczenia pupila.


Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci udziału w naszej imprezie do dnia 22.07.2021 r. do godz. 15.00. - telefonicznie na nr tel. 43 67 715 26, 510 923 777, 667 919 256 lub osobiście 
w sekretariacie Zespołu Szkół w Marzeninie - ul. Łaska 7.


Wydarzenie odbędzie się z pełnym zachowaniem procedur związanych z przeciwdziałaniem zakażeniu koronawirusem.

 

Tekst: Zespół Szkół w Marzeninie

Skomentuj [ 0 ]
13:45, 16.07.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET