Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Dotacje na założenie firmy dla województwa łódzkiego "Innowacyjny biznes II"

 

Dofinansowania na założenie działalności gospodarczej dla osób pozostających bez pracy w wieku 30+, mieszkających na terenie województwa łódzkiego (z wyłączeniem Łodzi i powiatów: łódzkiego wschodniego, brzezińskiego, pabianickiego i zgierskiego). Dofinansowania (dotacje oraz wsparcie pomostowe) w łącznej kwocie aż 54.250,00 zł! A do tego szereg różnych benefitów: w tym szkolenia grupowe i indywidualne. Poznaj nasz projekt!

 

Dotacja na założenie firmy

Zdobądź jednorazowe środki na założenie działalności gospodarczej - zapewniamy dotację w kwocie wynoszącej aż 23.050,00 zł, aby zakupić niezbędne aktywa czy też środki obrotowe do prowadzenia firmy. Ty decydujesz na co wydasz dotację! Środki te mają pomóc Ci rozpocząć wymarzony biznes i zapewnić nowy start w życiu!

 

Wsparcie pomostowe

Uzyskaj aż do 2600,00 zł comiesięcznego wsparcia pomostowego - przez okres 12 pierwszych miesięcy - na pokrycie najważniejszych kosztów w swojej firmie - łącznie to 31.200,00 zł! To wsparcie dla każdej osoby zakwalifikowanej objęciem dotacją i stanowi dodatkową nieopodatkowaną pomoc finansową, jaką udzielamy.

 

Szkolenia grupowe i indywidualne

Na szkoleniach przed założeniem działalności poznasz postawy prowadzenia własnej firmy. Zapewniamy również indywidualne szkolenia w tym zakresie, które pomogą Ci opracować biznesplan. Mało? Oferujemy stypendium, obiady, zwroty kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi, a także materiały szkoleniowo-dydaktyczne!

 

Więcej szczegółów

 

Skomentuj [ 0 ]
09:40, 20.07.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET