Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

614 kierujących jechało za szybko

 

Pomimo wielu apeli Policji, a także licznych kampanii społecznych nadal wielu kierowców przekracza dozwoloną prędkość, świadomie tworząc realne zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych uczestników ruchu.


18 lipca 2021 roku w województwie łódzkim policjanci  przeprowadzili działania pod nazwą "Prędkość”, które miały na celu zapobieganie wypadkom drogowym poprzez egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego. W trakcie służby skontrolowali 786 pojazdów. 614 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość i w konsekwencji zostało ukaranych mandatem karnym. 18 kierującym zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ponadto policjanci w trakcie kontroli pojazdów ujawnili 158 innych wykroczeń.

Mundurowi kontrolowali prędkość w miejscach, gdzie statystycznie najczęściej dochodziło do jej przekraczania. Policjanci podczas działań wykorzystywali m.in. wideorejestratory, mierniki prędkości i urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie. W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu policjanci apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.     

 

Źródło: KWP Łódź

 

Skomentuj [ 1 ]
12:50, 21.07.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Obywatel @ 21:33, 21.07.2021r. IP: *

Straszna sprawa ;) I co teraz. Jechali szybciej i nic się nie stało. Od szybkiej jazdy nic się nie dzieje. Dzieje się za to od głupoty od wymuszeń pierwszeństwa. Kiedy to zrozumiecie? Władza udaje że zależy jej na ludziach bo z tego są niebotyczne pieniądze!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET