Poniedziałek, 27 września 2021 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Pogotowie Reporterskie

ŁDK. "The Art of Rock II" Finisaż + VernissagE

 

Projekt artystyczny THE ART OF ROCK II ma na celu skupić artystów, dla których połączenie fotografii i dźwięku może reprezentować niewyrażone stany emocjonalne, niezbadane miejsca i ludzi.

Link do wydarzenia na Facebooku

To, co jest spoiwem niezależnych, autorskich prac to poszukiwania odpowiedzi na sposób określenia siebie i widzenia otaczającego świata, a przede wszystkim ulotności czasu. Zrozumienie przemijania przy fotograficznej nieprzemijalności dało fotografii siłę dokumentu, natomiast świadomość artystyczna twórcy stworzyła z fotografii sztukę z kreacją podstawowego atrybutu czyli obrazu, który w połączeniu z ulotnością dźwięku, muzyki wykonywanej na żywo pozwala wykreować nowe widzenie otaczającej nas rzeczywistości z wykorzystaniem ujęć momentalnych.

Projekt powstał z inicjatywy Witolda Rajczaka, artysty grafika, fotografa i muzyka rockowego w zespole VernissagE, obecnie dyrektora Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli, z którego zaproszeni zostali absolwenci i uczniowie, by zaprezentować prace fotograficzne i prezentacje multimedialne na wystawie i podczas koncertu VernissagE – THE ART OF ROCK II

THE ART OF ROCK II wpisuje się obchody 45-lecia PLSP w Zduńskiej Woli
 
Harmonogram wydarzenia:

24 września 2021

18:30 – Wernisaż wystawy w Galerii z Fortepianem ŁDK, następnie ok. godz. 19:00 w Sali Widowiskowej ŁDK odbędzie się koncert zespołu VernissagE.

The Art: Katarzyna Borkowska, Alicja Michalak, Bolesław Sysio, Hania Tarasiewicz, Magda Kowalska, Jagoda Krankowska, Agnieszka Nakonieczna, Aleksandra Strupińska.

Skomentuj [ 0 ]
12:20, 12.09.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET