Niedziela, 26 września 2021 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Pogotowie Reporterskie

Kreator zdjęć do CV

Do 30 września zrób darmowe zdjęcie do CV! "Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne Zdjęcia do CV - Bezpłatne Udostępnienie Inteligentnego Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy" to akcja, która została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii i trwa do końca września. W ramach akcji udostępniono bezpłatne narzędzia ‒ Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com, służące do przygotowania zdjęć do CV.

Zdjęcie do CV jest szczególnie ważne, ponieważ to właśnie ono może zadecydować o otrzymaniu wymarzonego stanowiska pracy. Warto zatem przygotować fotografię, która przyciągnie uwagę potencjalnych pracodawców. Musisz pamiętać, że zdjęcie do CV nie ma określonych kryteriów. Na zdjęciu możesz się uśmiechnąć, żeby zainteresować osoby przeglądające Twoje CV.

Narzędzia Passport Photo Online i PhotoAiD.com umożliwiają przygotowanie zdjęcia do CV w domu. Nie musisz odwiedzać studia fotograficznego, ani tym bardziej stać w długich korkach ulicznych. Dodatkowo, kreatory do zdjęć opierają się na działaniu sztucznej inteligencji, która kadruje fotografię do odpowiednich rozmiarów, a także usuwa tło i zamienia je na jednolite. Nie musisz obawiać się, że obsługa PhotoAiD.com lub Passport Photo Online sprawi Ci jakikolwiek problem.

Jest ona na tyle prosta, że każdy poradzi sobie z wgraniem zdjęcia lub wykonaniem zupełnie nowej fotografii. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na stronie kreatorów, żeby uzyskać profesjonalne zdjęcie do swojego CV. Poza CV, pracodawcy mogą sprawdzać Twój profil w serwisie pracy LinkedIn. Warto zatem przygotować zdjęcie profilowe, które zwróci uwagę osób przeglądających Twoją sylwetkę w Internecie.

Zdjęcie, które umieścisz na swoim profilu, możesz przygotować przy pomocy Passport Photo Online. Przygotowując zdjęcie do CV nie trzeba pamiętać o szczególnych wymaganiach, jak w przypadku dowodu osobistego, paszportu czy wizy, bo takie po prostu nie istnieją.

Można wykazać się oryginalnością i dowolnością, żeby zwiększyć swoje szanse na zdobycie upragnionego stanowiska. Warto też wykonać zdjęcie profilowe na serwis LinkedIn. Zarówno fotografię do CV jak i zdjęcie przeznaczone na LinkedIn można przygotować przy pomocy udostępnionych narzędzi na naszej stronie ‒ mówi Tomasz Młodzki Kreator zdjęcia do CV: https://passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv https://photoaid.com/pl/zdjecie-do-cv Kreator zdjęcia na LinkedIn: https://passport-photo.online/pl/zdjecie-linkedin Akcja objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, w której udostępniono bezpłatne narzędzia w celu wykonania zdjęć do CV lub na serwis LinkedIn kończy się 30 września 2021. logo cv

Skomentuj [ 0 ]
15:35, 14.09.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET