Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Pogotowie Reporterskie

Wspólnie dbajmy o swoje zdrowie

 

Na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber wziął udział w pikniku prozdrowotnym pod hasłem „Dbam o zdrowie psychiczne”. Piknik zorganizowany został w sobotę 25 września w chętnie odwiedzanym parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi.

Jego główną ideą była promocja zdrowia psychicznego oraz integracja osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie to wpisuje się również w obchody przypadającego we wrześniu Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię.

W programie pikniku ważnym punktem były rozgrywki szachowe, których honorowym ambasadorem został właśnie marszałek województwa. Z uczestnikami pokazowych rozgrywek Grzegorz Schreiber rozegrał symultaniczny mecz szachowy.

Piknik „Dbam o zdrowie psychiczne” w Parku Julianowskim zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych w ramach kampanii profilaktyki zdrowia psychicznego promującej zdrowe nawyki żywieniowe i ruch. Poprzez tego typu inicjatywy organizatorzy chcą szerzyć wiedzę o wpływie zdrowego stylu życia na zdrowie psychiczne.

Imprezie towarzyszył również bieg charytatywny „Rzuć dachówkę” na 5 km, w którym wziął udział między innymi Waldemar Buda, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Nie zabrakło także atrakcji sportowych dla najmłodszych. Część z nich wzięła udział w „Biegu przedszkolaka”.

Skomentuj [ 3 ]
12:25, 26.09.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Gola @ 17:17, 26.09.2021r. IP: *.*.208.127

Czy pani redaktor nie może nie pokazywać tej twarzy ,nie lodziaka, bo coś często to pokazujecie to coś Pisowskie , te jego rządy i tych nieudaczników z zarządu , się kończą

Andrzej @ 17:56, 26.09.2021r. IP: *.*.159.158

Pan marszałek świetnie grał w szachy a ty gola, biorąc pod uwagę twój poziom intelektualny, możesz sobie co najwyżej pograć w kółko i krzyżyk.

Do Gola @ 22:44, 26.09.2021r. IP: *.*.15.165

"nie lodziaka"? O co chodzi? Jeśli o łodziaka, to z niego taki Łodziak jak ze mnie Eskimos, pardon, teraz mówi się Inuita.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET