Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Pogotowie Reporterskie

Trwa przebudowa drogi nr 473 między Łaskiem a Przatowem

(fot. Nasze Miasto)

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 473 na odcinku między Łaskiem i Szadkiem. Wraz z postępem prac, pojawiają się utrudnienia w kolejnych miejscach. lepiej omijać wahadła, których na trasie jest kilka. Drogowcy prowadzą prace na rozbudowywanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 473 między Łaskiem a Przatowem. Roboty trwają już na 4 wahadłach, gdzie wymieniana jest konstrukcja jezdni. Nadal obowiązuje zamknięcie tego odcinka, jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi. 

Łącznie pracami ziemnymi objętych jest obecnie 3,5 km odcinka trasy. Na dwóch wahadłach, między miejscowościami Dziadkowice oraz Ulejów, wymieniono na połowie jezdni konstrukcję do warstwy bitumicznej - informuje ZDW w Łodzi.

- Na dwóch odcinkach z ruchem wahadłowym, między Bałuczem a Łaskiem, ułożono stabilizację. Na tym samym odcinku prowadzone są również roboty związane z rozbiórką przepustu

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

 

Skomentuj [ 2 ]
18:20, 07.10.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Sako @ 20:36, 07.10.2021r. IP: *.*.62.143

trochę "obowiązuje zamknięcie tego odcinka" kłóci z "ruchem wahadłowym na tym odcinku" ;)

Jan @ 20:59, 07.10.2021r. IP: *.*.4.157

Naprawdę aż tak trudno to zrozumieć? Naprawdę nie możesz się domyślić, że zamknięcie tego odcinka jest obowiązujące dla ruchu tranzytowego, a ruch wahadłowy dot. osób mieszkających w rejonie robót, które przecież muszą się tam jakoś poruszać, muszą dojechać do pracy i powrócić, do szkoły, na zakupy? Droga ma być remontowana chyba z 1,5 roku i co uważasz, że ma być przez cały ten czas zamknięta dla wszystkich bo tobie się coś kłóci?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET