Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Pogotowie Reporterskie

Maja Kleszcz "Osiecka De Luxe" w Łaskim Domu Kultury

 

Maja Kleszcz uznawana jest przez prasę i krytyków za jedną z najlepszych polskich wokalistek. Od lat udowadnia, że nie jest to ocena przesadzona. Jej głos nie pozostawia nikogo obojętnym. Karierę artystyczną rozpoczynała w wieku 14 lat w Kapeli ze Wsi Warszawa, zdobywając liczne nagrody (m.in. BBC Radio, 3 Fryderyki), występując w ponad 30 krajach świata.

W Łaskim Domu Kultury Maja Kleszcz wystąpi w nieszablonowym projekcie artystycznym – “Osiecka de Luxe”. Jej płyta pod tym samym tytułem otrzymała nominację do FRYDERYKA 2020 w kategorii Muzyka Poetycka.

Artystka podejmuje się świeżej i nowoczesnej interpretacji piosenek Agnieszki Osieckiej.

Maja Kleszcz z właściwym sobie podejściem retro bierze na warsztat największe przeboje będące jednocześnie kamieniami milowymi polskiej piosenki (m.in. “Niech żyje bal”, “Uciekaj moje serce”, na całych jeziorach” czy “Nim wstanie dzień”).

Koncert Mai Kleszcz w Łaskim Domu Kultury przywróci pamięć dawnej muzycznej elegancji. Zapraszamy w środę, 27 października 2021 o godzinie 19:00.

 

 

Skomentuj [ 1 ]
08:23, 11.10.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Wiesław @ 11:52, 11.10.2021r. IP: *.*.166.63

,,Spadającą gwiazdkę schowaj do kieszeni, przyda się w deszczowy dzień.....", bardzo piękna piosenka w wykonaniu Maji Kleszcz

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET