Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Pogotowie Reporterskie

Turniej piłki nożnej Skrzatów

 

W niedzielę, tj. 10 października br. na naszym stadionie miało miejsce niecodzienne wydarzenie sportowe, którym był Turniej Piłki Nożnej "Skrzat G1". Organizatorem imprezy był LKS Kwiatkowice. W Turnieju  wzięły udział następujące dziecięce drużyny:

1. LKS Kwiatkowice

2. GKS Siemkowice

3. KAS Konstantynów Łódzki

4. Szkółka Piłkarska "BePro" Zgierz

Pogoda dopisała, humory również. Dzieci grały z ogromnym zaangażowaniem, do czego zagrzewali ich kibicujący Rodzice oraz inni wielbiciele piłki nożnej, obecni na stadionie.

Po rozegraniu każdego meczu na zawodników czekała kiełbaska z grilla, napoje i przepyszne ciastka, o co postarali się rodzice miejscowych zawodników.

Na koniec było wręczenie pucharów i pamiątkowe zdjęcie z Turnieju. Wszystkie drużyny okazały się zwycięzcami, ponieważ grały na wysokim poziomie i z dużą pasją. Prezes LKS Kwiatkowice - p. Adam Szymański - pogratulował zawodnikom świetnej gry i takowej postawy, życzył dalszych sukcesów sportowych na przyszłość oraz podziękował wszystkim za przybycie. Była to bardzo ładna impreza, która pozostanie w pamięci na długo.

 

Tekst: M. Cymerman

 

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wodzieradach

 

Skomentuj [ 0 ]
11:24, 13.10.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET