Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Pogotowie Reporterskie

Łask. Umówienie wizyty w urzędzie skarbowym jeszcze łatwiejsze

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łasku przypomina o konieczności umawiania wizyty w urzędzie skarbowym. Nowy uproszczony formularz oraz wyszukiwarka spraw – to nowe ułatwienia w usłudze „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”. Wystarczą tylko cztery kroki i wizyta w urzędzie skarbowym umówiona. Nowe narzędzia wprowadzone przez KAS to podniesienie komfortu klientów i ułatwienie umawiania wizyty w urzędach skarbowych.

Usługa umawiania wizyty w urzędzie skarbowym umożliwia zaplanowanie spotkania w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie, dogodnie dla podatnika. Ułatwia to załatwianie spraw i zwiększa bezpieczeństwo klientów, którzy przychodząc na konkretną godzinę, nie przebywają w dużych skupiskach osób.

Teraz jeszcze prościej 

Najszybszym i najprostszym sposobem umówienia wizyty pozostaje rezerwacja internetowa, która jest teraz jeszcze prostsza. Strona rezerwacyjna ma nową szatę graficzną oraz uproszczony formularz umawiania wizyty dostępny na podatki.gov.pl

Teraz umówisz wizytę w czterech prostych krokach:

Wybierz województwo oraz urząd.
Wybierz sprawę, którą chcesz załatwić.
Wybierz datę i godzinę wizyty.
Podaj dane kontaktowe.
Dodatkowo, udostępniliśmy wyszukiwarkę, dzięki której korzystając ze słów kluczowych można szybko znaleźć rodzaj sprawy, z którą chcesz przyjść do urzędu skarbowego.

Skomentuj [ 1 ]
17:20, 13.10.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

kabaret @ 06:45, 14.10.2021r. IP: *.*.158.4

Do urzedasów w US trzeba wizytę umawiać jak do królowej Elżbiety. To wy tam jesteście dla petenta o kazdej porze w godzinach pracy! Za moje i innych podatników pieniądze. Do karania pierwsi do pomcy na szarym końcu. Kierownikiem nie jest sie do konca życia ,a ludzie pamiętają postępki!

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama




Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie




Ostatnio na forum

Więcej dyskusji





Najnowsze komentarze







Najnowsze zdjęcia





© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET