Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Silny wiatr uszkodził drzewa i linie energetyczne

Pełne ręce pracy mają dzisiejszego popołudnia strażacy. Silny wiatr uszkadza drzewa i linie energetyczne. Aktualnie  utrudnienia w ruchu są na skrzyżowaniu ul. Batorego i Al. Niepodległości w Łasku. 

W całym powiecie strażacy zanotowali do tej pory ponad 20 zdarzeń. 

 

Prosimy o zwracanie uwagi na wiatrołomy.

Skomentuj [ 1 ]
17:37, 21.10.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jan @ 08:11, 22.10.2021r. IP: *.*.34.250

Wiatr uszkodził drzewa i linie energetyczne i tym samym jak zawsze w takich przypadkach pozbawił osoby, u których nie ma energii elektrycznej, możliwości zgłoszenia braku prądu. Prąd co raz droższy a PGE w co raz gorszy sposób traktuje swoich klientów. Dzisiaj dzwoniąc na ten ich śmieszny nr zgłoszeniowy nie wie się nic. Poprzednio podawali którym jest się w kolejce, teraz słyszymy tylko komunikat, że czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem przekracza godzinę. Poprzednio w komunikacie o wyłączeniach wymieniano konkretne miejscowości, dziś tylko całe gminy i skąd mamy wiedzieć czy brak prądu u nas jest zgłoszony czy nie? A jak jest tylko jedna faza to czy przypadkiem PGE nie uważa że wszystko jest wporzo i linię naprawi się kiedyś tam? Totalne dno, jak tak można lekceważyć ludzi i to na dodatek za pieniądze tych ludzi?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET