Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

ŁDK. SKUBAS w duecie

 

Trwa jesienna, koncertowa ofensywa Łaskiego Domu Kultury. Tym razem wystąpi u nas SKUBAS (Radosław Skubaja) – artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości. Koncert odbędzie się 8 grudnia 2021 r. o godzinie: 19:00 na sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 roku autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.

Od czasu debiutu Skubas zagrał wiele tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

„Szklane Miesiące” to singiel zapowiadający trzeci album artysty. Jego premiera koncertowa miała miejsce 17 sierpnia 2019 r. podczas Męskiego Grania w Warszawie przed ponad 15-tysięczną publicznością.

23.10.2020 r. miała miejsce premiera nowej płyty Skubasa pt. „Duch”.
Natomiast w maju tego roku artysta zaprezentował swój najnowszy singiel „Dobra Czarodziejka”, który powstał ze specjalną dedykacją dla jego mamy.

Skubasowi na scenie towarzyszyć będzie Piotr Niesłuchowski.

Bilety w cenie 40 zł do kupienia TUTAJ

Skomentuj [ 0 ]
09:20, 18.11.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET