Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Koło Gospodyń Wiejskich w Luciejowie nr 1 w województwie łódzkim

 

We wtorek zakończyło się głosowanie w plebiscycie Mistrzowie AGRO 2021 organizowanym przez Dziennik Łódzki, do którego zgłoszone zostało m.in. Koło Gospodyń Wiejskich w Luciejowie. Członkinie przeważającą liczbą głosów wygrały początkowe eliminacje powiatowe, a następnie wygrały etap wojewódzki z liczbą głosów 677. 

Tym samym zdobyły tytuł Koła Gospodyń Wiejskich 2021 województwa łódzkiego oraz awans do ogólnopolskiego finału plebiscytowego. Oficjalne nadanie tytułu oraz wręczenie statuetki i nagród nastąpi wkrótce podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych.

Za każde wsparcie sms’owe oraz ściskane za nas kciuki z całego serca dziękujemy. Obiecujemy  godnie reprezentować naszą wieś Luciejów oraz gminę Buczek, a także powiat łaski i całe województwo łódzkie. Wierzymy, że jeszcze wielokrotnie będziemy miały okazję udowodnić, że oddane na nas głosy były słuszne.

Skomentuj [ 0 ]
19:14, 18.11.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET